Перший благодійний вечір та аукціон на підтримку програм фонду

 

Благодійний гала-вечір та тихий аукціон Фонду родини Богдана Гаврилишина

на підтримку програм розвитку молоді України .

Читати постреліз

Наша мета: продовжити виконання місії видатного українця, всесвітньо-відомого економіста та візіонера Богдана Дмитровича Гаврилишина, яка полягає у створенні критичної маси мислячої молоді України, яка є професійною, відповідальною і патріотичною, вивчає кращі світові практики державотворення та досвід ефективних країн для трансформації України.

Почесний комітет Благодійного вечора:

Катерина Ющенко, Голова Наглядової ради МБФ “Україна 3000”; Владика Борис (Ґудзяк), Єпарх Паризької єпархії Святого Володимира в Парижі; посол Канади Роман Ващук; посол Швейцарії Гійом Шойрер; міністр освіти Лілія Гриневич; міністр молоді та спорту Ігор Жданов; Іван Малкович, директор видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, поет і перекладач; Олесь Доній, голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада»; Олена Білецька, Голова ГО “Українська Жіноча Варта”.

Вечір відбувся 14 листопада 2018 року за адресою вул. Десятинна 12, Київ.

Захід об’єднав більш ніж 150 гостей, серед яких національні та міжнародні лідери, дипломати, представники бізнесу, діячі культури, друзі та прихильники ідей та філософії доктора Гаврилишина та його родини, молоді лідери – учасники програм фонду з різних регіонів України.

Завдяки підтримці меценатів та партнерів вечора, Фонд родини Богдана Гаврилишина зможе залучити більшу кількість молоді до участі у своїх ключових програмах: «Молодь змінить Україну», «Молодіжні делегати України до ООН» та «BH15» – проекті, який базується на Декларації відповідальності людини Б.Гаврилишина.

Благодійники підтримали діяльність у рамках програми «Молодь змінить Україну»: поїздки груп учасників за програмою до 6 європейських країн, проведення Шкіл місцевого розвитку для молоді, надання міні-грантів на реалізацію власних проектів регіонального розвитку. Окрім того, буде реалізовано програму «Молодіжний делегат України до ООН» та проекти з популяризації Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.

 

Бажаєте підтримати діяльність фонду? Це легко можна зробити за посиланням – bhfamily.org/pidtrymaty-fond

Якщо у вас виникли запитання – звертайтеся за телефоном:

+38 (093) 236 59 40, +38 (095) 270 11 99 або пишіть на адресу info@bhfamily.org

Партнери Першого благодійного гала-вечора Фонду родини Богдана Гаврилишина

Внесок на участь у Благодійному вечорі 14.11.2018

5 000

Terms

Donation Total: 5 000 ₴