Оголошуємо тендер на створення візуальних матеріалів у межах проєкту «Міжнародне багатоголосся Декларації відповідальності людини»

Запрошуємо організації, об’єднання, творчі клуби дизайнерів, ілюстраторів, художників надати пропозиції на створення візуальних матеріалів до пунктів Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина в межах проєкту «Міжнародне багатоголосся Декларації відповідальності людини».

Читати далі

11 культурних інституцій Львова пройшли освітній курс «Проєктний менеджмент через цінності»

У Львові пройшов перший освітній курс «Проєктний менеджмент через цінності» для сектору культури Львівської міської територіальної громади. Організатори Фонд родини Богдана Гаврилишина, Львівська міська рада та тренерка Діна Волинець — планують продовжувати програму, щоб надалі сприяти розвитку культурних інституцій. 

Читати далі

Відкриваємо прийом заявок на участь у відборі на програму «Молодіжний делегат України до ООН 2023-2024»

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує вас взяти участь у новому відборі на програму «Молодіжний делегат України до ООН»  2023-2024. Термін подачі заявок: з 20 квітня до 14 травня (включно).

Читати далі

Фонд Родини Богдана Гаврилишина оголошує тендер на PR консалтинг та частковий комунікаційно-репутаційний супровід

Фонд Родини Богдана Гаврилишина оголошує тендер на PR консалтинг та частковий комунікаційно-репутаційний супровід на період травня 2023-січня 2024.

Читати далі