#Я_відповідальність – це завжди про людей та їхні прекрасні вчинки

Відповідальність у своїй суті не потребує багатослів’я. Герої та героїні відеоролика #я_відповідальність своїми щоденними діями доводять, що бути відповідальною людиною – це просто, цікаво і водночас дуже цінно. Відповідальність надихає на ефективні зміни, на особистісне зростання, надихає на інші прекрасні речі, про які ми й розкажемо в цій статті. (більше…)

Оголошення результатів програми «Молодь змінить Україну. Полтавщина-2021»

У суботу, 23 жовтня, відбулася зустріч випускників та випускниць програми «МЗУ – Полтавщина» 2020 і 2021 років. Ми провели цей день за гарним спілкуванням, нетворкінгом, обміном враженнями про навчання, а також оголосили переможців та переможниць цьогорічної «МЗУ – Полтавщина». (більше…)

Тест на відповідальність: а як би вчинили ви?

Чи можна виміряти рівень відповідальності? Навряд чи. Але поміркувати, як би ви діяли в тій чи тій ситуації, це легко! Спеціально до Дня відповідальності людини медіаплатформа GWARAMEDIA у співпраці із Фондом родини Богдана Гаврилишина, Міністерством культури та інформаційної політики та Центром демократії та верховенства права розробили тест, присвячений темі відповідальності. (більше…)

«Залишаюсь українцем» 2.0: нове мультимедійне видання книги Богдана Гаврилишина

Історія життя Богдана Гаврилишина наповнена непересічними поворотами долі, рішеннями, зустрічами та ідеями, але водночас написана дуже просто. З нагоди відзначення 95-річчя цієї видатної людини ми раді поділитися новиною про перевидання автобіографічної книги Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем». (більше…)

Від знань до дій: проєкт випускниці «Молодь змінить Україну-2020» активно втілюється в Миколаєві

У Миколаєві стартує екологічний відеомарафон «Стартуй! Сортуй!», що є частиною проєкту Тіори Валентини, учасниці програми «Молодь змінить Україну-2020». Щиро радіємо, коли після навчання учасники/ці продовжують активно розвивати свої ідеї та ділитися своїми результатами з Фондом. То що ж це за марафон і як можна долучитися? (більше…)

“Відповідальність — це те, що вже є в кожному з нас і водночас те, чого ми продовжуємо прагнути” – про відзначення Дня відповідальності людини.

19 жовтня з нагоди Дня відповідальності людини та 95-річчя з дня народження Богдана Гаврилишина в «Українському домі» в Києві зібралися друзі та партнери Фонду. (більше…)

Презентація книги для записів «My thoughts»: творча інтерпретація Декларації відповідальності людини

Раді поділитися ще однією новиною від наших партнерів. З нагоди Дня відповідальності видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» спільно з брендом Kachorovska презентували дуже творчу інтерпретацію Декларації відповідальності людини – книгу для записів «My thoughts». (більше…)

Бренд Kachorovska – відповідальність, що надихає

19 жовтня в Україні вперше відзначали День відповідальності людини. Окрім активностей від Фонду родини Богдана Гаврилишина, організації-партнери в цей день також презентували власні ініціативи. Зокрема, fashion-бренд Kachoroska почали збір коштів на навчальну програму для талановитих підприємниць. (більше…)

Міжнародне багатоголосся Декларації відповідальності людини

Починаємо тиждень із чудових новин про результати проєкту перекладу Декларації відповідальності людини. Амбасадорка Фонду у Великій Британії, а також ініціаторка й авторка проєкту Вікторія Старцева розповідає про мету, процес роботи над перекладом та подальші плани поширення Декларації. Поки що документ перекладено на 22 світові мови. Але ви можете долучитися і збільшити цю цифру! (більше…)

Хризантемова акція пам’яті до дня народження Богдана Гаврилишина

19 жовтня Богдану Гаврилишину виповнилося б 95 рокiв. Цієї неділі, 17 жовтня, уже традиційно запрошуємо до парку Шевченка у Києві вшанувати пам’ять великого українця та посадити квіти біля каменя, встановленого на його честь.  (більше…)

«Молодь змінить Україну – Полтавщина»: ідейність та креатив у проєктах учасників

Пройшло майже два місяці, відколи учасники й учасниці програми  «Молодь змінить Україну – Полтавщина 2021» поділилися з нами відеопрезентаціями своїх проєктів. А ми й досі під враженнями від їхніх цікавих ідей та великого бажання втілювати зміни у своїх населених пунктах. (більше…)

Покоління креативних та відповідальних

Цьогоріч незалежній Україні виповнилося 30 років. Тридцять років час, коли на зміну безтурботній і бунтівній юності, крізь випробування та власний досвід поступово приходить дорослість. Тридцять років хороша нагода поговорити про отримані здобутки і результати.

(більше…)

“Круті спікери, дружня атмосфера, нові знайомства!”. Як відбулося навчання у школах місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну – Полтавщина 2021”

“Круті спікери, дружня атмосфера, нові знайомства!” – короткий, але дуже влучний відгук однієї з учасниць про програму «Молодь змінить Україну — Полтавщина 2021», перший етап якої завершився в останні дні спекотного липня.

(більше…)

Відповідальність об’єднує! Підсумки Марафону відповідальності 2021

Понад 2200 людей та 200 організацій у різних куточках України та закордоном долучилися до V Марафону відповідальності, посадивши понад 15000 соняшників сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений до 90-річчя Богдана Дмитровича у 2016 році. (більше…)

Рада встановила всеукраїнський День відповідальності людини у день народження Богдана Гаврилишина

30 річницю Незалежності України та 95 річницю з дня народження відомого українця Богдана Дмитровича Гаврилишина цього року об’єднає ще одна знакова подія – запровадження Всеукраїнського дня відповідальності людини. (більше…)

Спільні цінності, енергія дії і драйв нових знань. Як відбулося відкриття програми “Молодь змінить Україну – Полтавщина”.

У суботу, 3 липня, стартувала навчальна програма “Молодь змінить Україну – Полтавщина” для молодих людей з Полтавської області, активних у громадському житті краю та зацікавлених у ефективному розвитку своїх громад.  (більше…)

Ми обрали три населених пункти для проведення програми «Молодь змінить Україну. Полтавщина»

З 26 квітня по 14 травня жителі Полтавської області мали змогу долучитися до вибору трьох локацій, де відбудеться офлайн-частина програми «Молодь змінить Україну – Полтавщина. 2021».

(більше…)