Молодіжні делегати України до ООН

“Молодіжний делегат України до ООН” – всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширення принципів роботи ООН серед молоді, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю.


Програма заснована у жовтні 2014 року, а перші делегати української молоді взяли участь у 69-му засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Програма ініційована Вікторією Швидченко та Вікторією Лучкою та стала можливою завдяки Благодійному фонду Богдана Гаврилишина, а з 2018 року завдяки підтримці Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Основними партнерами Фонду у реалізації програми “Молодіжний делегат України до ООН” виступають Міністерство молоді та спорту України та Міністерство закордонних справ України. Активну організаційну підтримку програмі надає українська громада у Нью-Йорку, особливо з боку партнера фонду – громадської організації Razom for Ukraine.

Програма передбачає:

  1. Участь молодіжних делегатів у засіданнях ГА ООН (Третій комітет – соціальні, гуманітарні та культурні питання) та у Молодіжному форумі ЕКОСОР, штаб-квартира ООН, м. Нью-Йорк;
  2. Сприяння розвитку програми на національному рівні;
  3. Взаємодія з молоддю шляхом волонтерства та участі в молодіжних форумах, конференціях, фестивалях тощо;
  4. Зустрічі з основними зацікавленими сторонами та посадовими особами;
  5. Розробка молодіжних цільових програм.

 

Офіційний сайт програми: uayouthdelegate.com

Офіційна сторінка програми на Facebook: https://www.facebook.com/ua.youthdelegate/

“МОЛОДІЖНІ ДЕЛЕГАТИ УКРАЇНИ ДО ООН” (статті на сайті):