Проект #BH15

#BH15 – це проект з популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.

У 2018 році Фонд родини Богдана Гаврилишина розпочав діяльність по поширенню пунктів Декларації в Україні та закордоном.

Презентація #BH15 на Українському Домі в Давосі

У 2018 та 2019 роках в Українському домі в Давосі відбулися панельні дискусії, присвячені Богдану Гаврилишину та його Декларації відповідальності людини. Під час панелі у 2018 році було продемонстровано короткий відеоролик та 15 світлин з зображеннями молодих українців, які говорять про свою персональну відповідальність. Цей проект створено під керівництвом Кеді Уорд, засновниці Build Strong Cities, за підтримки Фонду Родини Богдана Гаврилишина. У 2019 році в рамках дискусійної панелі “Global Values: Addressing Social Responsibility, Inequalities, and Leadership in the Fourth Industrial Revolution”говорили про глобалізацію та її вплив на розвиток країн, про соціальну відповідальність загалом та корпоративну відповідальність бізнесу, зокрема.

Марафон відповідальності.

Марафон відповідальності – флешмоб, в рамках якого молоді люди у різних куточках України висаджують соняшники сорту «Богдан Гаврилишин». Цей сорт соняха був виведений з ініціативи Бізнес-школи МІМ-Київ спеціально до 90-річчя Богдана Дмитровича і поширюється разом з Декларацією. Акція відбувається з 2017 року і присвячується пам’яті великого українця з вдячністю за його унікальний внесок у розвиток України та світу, з нагадуванням, що кожен повинен взяти на себе відповідальність за зміни у сім’ї, громаді та цілій країні.

Про відповідальність через мистецтво та дизайн.

У колаборації з українським брендом Kachorovska створено лімітовану колекцію сумок з принтами 15 пунктів Декларації відповідальності людини. Колекція Kachorovska #BH15 була представлена 27 лютого 2019 року, хоча дана соціальна колаборація фонду та компанії розпочалася наприкінці 2018 році. Тоді для Благодійного вечору Фонду бренд створив перші 15 сумок з унікальними принтами.

Після аукціону сумки з колаборації були представлені в Українському Домі на Економічному форумі в Давосі. Ця новина отримала широкий резонанс серед аудиторії Форуму та бренду Kachorovska, саме тому  прийнято рішення про виробництво та продаж сумок на постійній основі. Частина коштів (а саме 20%) від продажів кожної сумки компанія перераховує на підтримку програм Фонду, які направлені на освіту та розвиток української молоді.
До колекції увійшли сумки у 3-х базових кольорах: бежевий, блідо-рожевий, чорний. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з надписом, який відповідає пунктам Декларації #BH15. Таку сумку або окремо ремінь можна придбати на сайті бренду Kachorovska.
Більше ж про співпрацю Фонду та бренду Kachorovska дивіться у відео.

 

#bh15 Responsible Talks.

Формат “#bh15 Responsible Talks” – це серія зустрічей з цікавими людьми, метою яких є поширення цінностей відповідальності в українському суспільстві. Кожна зустріч присвячена одному з пунктів Декларації відповідальності людини.

Першою подією, яка відбулася у даному форматі, була зустріч з Аліною Очеретяною, співзасновницею відомого українського бренду взуття та сумок “Kachorovska”. Опираючись на власний багаторічний підприємницький досвід та сучасні бізнес-теорії, Аліна розповіла про те, як розвивати компанію, здатну швидко змінюватись та реагувати на нові виклики; на прикладі колаборації бренду Kachorovska та Фонду розповідала про соціальну відповідальність бізнесу. На зустрічі багато дискутували про те, що можна робити уже зараз, щоб наблизити позитивні зміни, яких прагнемо бачити в Україні.

Зустріч з мандрівником до Антарктиди Маркіяном Прохаськом підняла пласт питань про те, які процеси відбуваються на континенті та що вони означають для майбутнього нашої планети, як розуміння спільної відповідальності людей та зміни у щоденній поведінці можуть змістити вектор глобальних процесів з «мінуса» на «плюс».

Також у даному форматі відбулася серія зустрічей з молоддю у співпраці з Київським обласним молодіжним центром, Будуємо Україну Разом (БУР) та ГО «Молодь змінить Україну».