Проект #BH15

#BH15 – це проект з популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.

У 2018 році Фонд родини Богдана Гаврилишина розпочав діяльність по поширенню пунктів Декларації в Україні та закордоном.

Презентація #BH15 на Українському Домі в Давосі

У 2018 та 2019 роках в Українському домі в Давосі відбулися панельні дискусії, присвячені Богдану Гаврилишину та його Декларації відповідальності людини. Під час панелі у 2018 році було продемонстровано короткий відеоролик та 15 світлин з зображеннями молодих українців, які говорять про свою персональну відповідальність. Цей проект створено під керівництвом Кеді Уорд, засновниці Build Strong Cities, за підтримки Фонду Родини Богдана Гаврилишина. У 2019 році в рамках дискусійної панелі “Global Values: Addressing Social Responsibility, Inequalities, and Leadership in the Fourth Industrial Revolution”говорили про глобалізацію та її вплив на розвиток країн, про соціальну відповідальність загалом та корпоративну відповідальність бізнесу, зокрема.

Марафон відповідальності – флешмоб, в рамках якого молоді люди у різних куточках України висаджують соняшники сорту «Богдан Гаврилишин». Цей сорт соняха був виведений з ініціативи Бізнес-школи МІМ-Київ спеціально до 90-річчя Богдана Дмитровича і поширюється разом з Декларацією. Акція відбувається з 2017 року і присвячується пам’яті великого українця з вдячністю за його унікальний внесок у розвиток України та світу, з нагадуванням, що кожен повинен взяти на себе відповідальність за зміни у сім’ї, громаді та цілій країні.

Про відповідальність через мистецтво та дизайн.

У колаборації з українським брендом Kachorovska створено лімітовану колекцію сумок з принтами 15 пунктів Декларації відповідальності людини. 

27 лютого 2019 року бренд Kachorovska представив колекцію сумок Kachorovska #BH15, яка була створена в рамках співпраці бренду з Фондом Родини Богдана Гаврилишина. Така соціальна колаборація розпочалася наприкінці 2018 році. Тоді для Благодійного вечору Фонду бренд створив перші 15 сумок з унікальними принтами.
Після аукціону сумки з колаборації були представлені в Українському Домі на Економічному форумі в Давосі. Ця новина отримала широкий резонанс серед аудиторії Форуму та бренду Kachorovska, саме тому  прийнято рішення про виробництво та продаж сумок на постійній основі. Частина коштів (а саме 20%) від продажів кожної сумки компанія перераховує на підтримку програм Фонду, які направлені на освіту та розвиток української молоді.
До колекції увійшли сумки у 3-х базових кольорах: бежевий, блідо-рожевий, чорний. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з надписом, який відповідає пунктам Декларації #BH15. Таку сумку або окремо ремінь можна придбати на сайті бренду Kachorovska.
Більше ж про співпрацю Фонду та бренду Kachorovska дивіться у відео.