Відповідальні партнерства

У колаборації з українським брендом Kachorovska створено лімітовану колекцію сумок з принтами 15-ти пунктів Декларації відповідальності людини. Колекція Kachorovska #BH15 була представлена 27 лютого 2019 року, хоча ця соціальна колаборація фонду та компанії розпочалася наприкінці 2018 року. Тоді для благодійного вечора Фонду бренд створив перші 15 сумок з унікальними принтами.

У 2021 році у співпраці з Kachorovska уже втретє випущено колекцію аксесуарів #bh15 – браслети, сумки, чохли на телефон. Сайт з аксесуарами: kachorovska.com/bh15

З нагоди Дня відповідальності людини видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» спільно з брендом Kachorovska презентували творчу інтерпретацію Декларації відповідальності людини — книгу для записів «My thoughts». Над візуальним оформленням книги для записів працювала артплатформа «Spilne Art» та українські художники, які надали зображення власних робіт як ілюстрації. У книзі вміщено роздуми й коментарі до пунктів Декларації відповідальності людини. Ними діляться лідерки думок із різних сфер діяльності.

Придбати книгу для записів можна на сайті видавництва «ЗОРЯ та КНИЖКИ»: http://zoriabooks.com