Місто Канів приймало Міжнародний економічно-гуманітарний форум “Ukrainian ID”.

7 липня у Каневі  відбувся міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID. 

Форум Ukrainian ID є безпрецедентним економічно-гуманітарним заходом світового масштабу, який за зразком швейцарського Давосу щороку відбуватиметься у місті виключної ваги для усіх українців – Каневі. Форум покликаний генерувати стратегії, смисли та рішення, корисні для світу у глобальних відносинах спільнот – економічних, фінансових, культурних. Гуманітарний аспект на нашій шкалі цінностей знаходиться на одному рівні з економічним: адже не може бути успішної економіки в країні, де суспільство живе на межі гуманітарного дефолту. Ми ставимо рівнозначний наголос на розвиток економіки та людського капіталу. В цьому відмінність Ukrainian ID від решти амбітних міжнародних політичних та економічних форумів. Приєднуйтеся до формування нової парадигми успішного світу!, -Президент Форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

До панельних дискусій в рамках форуму долучилися екс-міністерка фінансів Наталія Яресько, міністерка освіти Лілія Гриневич, посол Канади в Україні Роман Ващук, екс-посол США Джон Гербст, директор Офісу із залучення інвестицій Даніель Білан.

Фонд родини Богдана Гаврилишина організаційно підтримав проведення Форуму.

Ми надзвичайно вдячні нашим друзям Elena Biedova, Lidiia MykhailenkoNataliya KorobenkoAngelina ShymanskaОлександр ВасильківськийAnna Medynskaya, які долучилися як волонтери і допомогли провести перший форум Ukrainian ID у Каневі!