Розквітнуть соняхи – розквітне Україна! VI Марафон відповідальності 2022

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує щорічну ініціативу. Запрошуємо долучатися та садити соняхи. Нехай проростає нове життя та майбутнє.

Щорічно, поки квітли соняхи, квітли й люди, прагнучи щось покращити чи змінити в собі. Ми читали Декларацію відповідальності людини, обирали свій пункт для змін –  дбати про здоров’я, розвивати таланти, допомагати суспільству. Марафон відповідальності об’єднував тисячі людей та історій, дарував натхнення на подальші відповідальні дії щодо себе, рідних, щодо громади чи міста.

Сьогодні українське суспільство єднається та міцніє. Кожна наша дія до дії, справа до справи – як зернятко до зернятка, сіють нове майбутнє для України. Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує традицію марафонів відповідальності, але цього року ми будемо розповідати не про свої відповідальні дії, а про те, заради чого діємо.

Посадити квітку чи написати історію про країну своєї мрії – кроки символічні. Засіяних українських полів сьогодні буде замало, аби розповісти про всі добрі справи. Українці та українки на фронті й у тилу роблять набагато більше. Проте в час війни нам усім потрібно трохи світла та впевненості. Маємо нагоду надихнути один одного своїми історіями, побачити, як розквітає нове життя, як завдяки нашим відповідальним діям розквітає Україна.

Кроки:

  1. Роздобудьте насіння соняшника. Сорт чи вид не має значення, та якщо  бажаєте посадити соняхи сорту «Богдан Гаврилишин», залиште нам заявку в цій гугл-формі: https://forms.gle/uQwmqx92HJgPcHQJ7, і зробіть благодійний внесок на сайті
  2. Упродовж травня-початку червня посадіть насіння соняха у відкритий ґрунт, у себе на подвір’ї чи поблизу дому (головне бути певним, що місце безпечне). Доглядайте за своєю рослиною, утримуйте ґрунт вологим. Через деякий час побачите, як розквітає нове життя. Так розквітає й Україна, щоразу сильніше з нашими діями, нашою мужністю та нашою єдністю.
  3. Поки ростимуть соняхи, опишіть у соцмережах Україну своєї мрії, заради якої проявляєте відповідальність сьогодні. Затегайте Фонд родини Богдана Гаврилишина (ми у Facebook, Instagram та Twitter), додайте хештеги #СоняшникГаврилишина, #bh15, #МарафонВідповідальності, #я_відповідальність. Так ми зможемо підтримати та надихнути один одного своїми історіями.

*Усі донати за насіння соняха будуть спрямовані на підтримку ініціатив спільноти «Молодь змінить Україну», яка сьогодні активно волонтерить по всій Україні. Фонд точково надавав фінансову підтримку волонтерам/кам через амбасадорів та амбасадорок. Деталі тут: https://bit.ly/3DrAbkH 

Більше про Марафон відповідальності у 2021 році тут: https://bit.ly/3MELWYl