#розміновуй_життя: розповідаємо про закуплене обладнання для розмінування

У 2022 році Фонд родини Богдана Гаврилишина присвячує премію відповідальності «Responsibility Award» усім українцям та українкам! Ми передали кошти премії на розмінування, щоб подякувати нашим співвітчизникам за стійкість, відповідальність та щоденну працю заради перемоги! Далі розповідаємо, яке обладнання вдалося закупити за зібрані кошти та кому передали устаткування.

У межах Responsibility Award 2022 Фонд родини Богдана Гаврилишина започаткував ініціативу #розміновуй_життя. Ми передали премію на розмінування українських територій, щоб життя повернулося в кожен куточок України, і люди змогли відновити свої домівки, улюблені кав’ярні, музеї, змогли вчитися, мріяти, діяти в безпеці.

У межах премії відповідальності спільно з коштів фонду, партнерських надходжень та персональних донатів від українців та українок нам вдалося зібрати 1 363 000 UAH. Фінальну суму збору було оголошено 19 жовтня в День відповідальності людини на офлайн-події у Львові. Висловлюємо подяку всім, хто долучився до наповнення кошика премії. Особлива вдячність нашим закордонним донорам – Ian Lundin, Peje Emilsson, Asbjorn and Elin Larssen, Sophia Shane, а також випускникам програм фонду, які перерахували свої отримані стипендії в межах програми «Молодь змінить Україну» на розмінування – Ользі Ошеці, Маргариті Лубковій, Андрію Романову.

Раді повідомити, що за кошти премії вже вдалося закупити:

  • чотири міношукачі Garret RECON-PRO AML 750
  • два квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo
  • десять цифрових радіостанцій Motorola DP 1400

Усе обладнання передано Асоціації саперів України, організації, яка з 2018 року професійно працює у сфері гуманітарного розмінування. «Це зараза, яка вбиває людей, калічить їхні життя, а також впливає на соціально-економічний розвиток нашої країни. Уже до 24 лютого Україна була в ТОП-5 країн світу з мінною проблематикою. Зараз, на жаль, можемо констатувати, що місце України однозначно перше…», – виконавчий директор ГО «Асоціація саперів України» Тимур Пістрюга.

Ініціатива #розміновуй_життя народилася в межах премії «Responsibility Award 2022», та ми продовжуємо її як окремий проєкт. Збір коштів на розмінування українських територій триває. Запрошуємо вас долучатися:

Monobank: https://send.monobank.ua/jar/3Xu6qjtFrz

WayForPay: https://secure.wayforpay.com/donate/bhfamily

Слідкуйте за подальшими новинами про інціативу #розміновуй_життя на наших сторінках у соцмережах.

З питань партнерств звертайтеся за цією адресою: info@bhfamily.org.