Зустрічайте новий проєкт Фонду родини Богдана Гаврилишина для нашої спільноти!

Цього року через COVID-19 та світову кризу держави закрили свої кордони, а люди звикають до нових реалій життя. Подорожі за кордон стали практично неможливими. Саме тому ми вирішили запровадити новий формат дистанційних освітніх мандрівок для випускників програм фонду – MZU Study Trips ONLINE!

Якщо ти:

  • пам’ятаєш натхненний час своїх навчальних поїздок та не проти оновити приємні спогади;
  • сумуєш за можливістю закордонних зустрічей з однодумцями;
  • хочеш вперше долучитись до навчальної зустрічі в форматі МЗУ-зустрічей;
  • шукаєш професійної поради, експертизи та партнерств для свого проєкту,

тоді MZU Study Trips ONLINE саме для тебе!

Проєкт реалізується Фондом спільно з Асоціацією випускників “Молодь змінить Україну”. 

Участь у закритих навчальних онлайн-зустрічах безкоштовна для учасників  спільноти “Молодь змінить Україну” та партнерів Фонду родини Богдана Гаврилишина. 

Для цього необхідно заповнити коротку реєстраційну форму до події, яка тебе цікавить.

Робоча мова подій – англійська.

Отже, полетіли!

Радо анонсуємо розклад перших MZU Study Trips ONLINE у серпні! 

Ознайомлюйтесь та реєструйтесь, посилання на ZOOM-зустріч буде надіслане після реєстрації.

 

Відвідай Осло!

3 серпня 2020 року, 17:00-18:30

Онлайн-зустріч із норвезькою громадською організацією “Changemaker”.

 

Під час цієї ‘MZU Study Trip ONLINE’ поговоримо про те, як молодь може змінювати світ та про успішні адвокаційні кампанії в Норвегії.

“Changemaker” є найбільшою норвезькою молодіжною громадською організацією, яка працює із громадськими активістами, впроваджує адвокаційні кампанії. 

Нашим гостем буде:  

  • Кнут Естенсволь Росмо, радник з питань адвокаційних кампаній та побудови мережі в організації “Changemaker”.

Якщо поцікавитися діяльністю ‘Changemaker’, ви знайдете чимало досліджень та детальних аналізів. Їхня діяльність базується на власному однойменному методі ‘Changemaker-method’, який широко застосовується не лише в Норвегії. Цей метод можна узагальнити за трьома критеріями:

  • знайти основні причини несправедливості та можливі рішення;
  • визначити відповідальних осіб, які мають вплив та приймають рішення;
  • створити творчу кампанію, яка вплине на осіб, відповідальних за прийняття рішень.

“Метою діяльності “Changemaker” є усунути основні причини глобальної несправедливості. Організація дає можливість молоді діяти та залучає до боротьби за справедливий світ. Насамперед, ми звертаємось до норвезьких “changemakers”, які є тими особами, хто впливають та приймають рішення у наших кампаніях. Коли ми хочемо змінювати міжнародну практику, то спершу працюємо над тим, щоб впливати на міжнародний порядок завдяки норвезьким інституціям та політикам, викладаючи свої погляди на міжнародних форумах”.

Долучайтесь до нас та дізнайтесь більше про адвокаційні кампанії та успішні кейси на теми справедливості, миру, міжнародної торгівлі, глобального здоров’я, боргів та витоку капіталу, клімату і навколишнього середовища.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/TZQD5cYxAH82ipW56 

 

Відвідай Відень!

7 серпня 2020, 17:00-18:30

Онлайн-зустріч з австрійською організацією ‘United Nations Studies Association’ (UNSA) 

 

Темою цієї онлайн-зустрічі буде: Феміцид та міграція, спричинена кліматичними змінами. Це одні з питань, які досліджує UN Studies Association.

Метою діяльності UNSA є сприяння діалогу та налагодження взаємодії у найбільш не помічених, але важливих темах в рамках досягнення Цілей сталого розвитку.

Нашими гостями будуть:

  • Хелена Габріель, віцепрезидент та генеральний секретар United Nations Studies Association (UNSA) Vienna
  • Мелані Хельм, керівник напрямку кліматичного кризису та міграції у United Nations Studies Association (UNSA) Vienna

Image: M.A.F.I.A.

Короткий опис проєкту “FEMICIDE”:

“Робота команди спрямована на підвищення обізнаності та обміну інформацією на тему феміциду, вбиства жінок через те, що вони є жінками. З 2012 року команда присвятила свою діяльність припиненню усіх форм насильства над жінками, закликала до глобальних дій щодо припинення феміциду, показала вже наявні результати та те, що потрібно зробити для підвищення безпеки жінок, які перебувають у конфлікті та польоті. Дали усвідомлення щодо жорстокого поводження та феміциду літніх жінок, вирішували питання сучасних форм поневолення жінок та дівчат, привертали увагу до відповідальності держави за феміциди та закликали створити ‘Femicide Watch’ (наглядовий орган) в усіх країнах. Прийнята перша резолюція про гендерні вбивства у 2013 році на Генеральній Асамблеї ООН підтвердила актуальність роботи команди. У 2015 році була прийнята друга резолюція.”

(C) Standupcampaign

Міграційні проблеми спричинені кліматичною кризою. Короткий опис.

Відповідно до Глобального звіту про внутрішнє переміщення осіб у 2018 році 61% осіб, а це 17,2 мільйони всіх переміщених, були змушені покинути своє місце проживання через раптові катаклізми (повені, шторми, посухи чи пожежі). Проте це лише початок проблеми, яка у майбутньому буде стосуватись усе більшої кількості осіб через зміну клімату. У цьому аспекті проблема видається цілком зрозумілою, проте міжнародна обізнаність та реакція є рідкісною.

 Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/HzRMzHrKYhvKXfJe7