Звіт Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2019 рік

Запрошуємо ознайомитися зі звітом Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2019 рік, який презентує наші заходи та проєкти, інституційну діяльність та досягнення, яскраві світлини молоді, яка вже змінює Україну. 

ЗВІТ ФОНДУ ЗА 2019 РІК.

Христина Батрух-Гаврилишин, президентка фонду:

“Найбільшим досягненням Фонду в 2019 році стало розширення його флагманської програми “Молодь змінить Україну” на десять регіонів по всій країні. У нас було більше заявників та учасників, ніж будь-коли раніше, що демонструє потребу та зацікавленість у просуванні ефективного державного управління в Україні.”

Патріція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця фонду:

“2019 рік – це рік встановлення нових партнерств, залучення нових аудиторій, зокрема з сектору культурних і креативних індустрій завдяки співпраці з Українським культурним фондом. Також це соціальні колаборації з модним брендом Kachorovska, групою компаній “ЛІГА” у поширенні цінностей відповідальності, і налагодження співпраці з полтавським бізнесом, програмою LEAD у реалізації програми “Молодь змінить Україну” в 2020 році.” 

Леслі Гаврилишин, співзасновник фонду:

“Нашою метою було залучити ще більше молодих активістів з різних куточків України, щоб виконати місію Фонду щодо створення наступного покоління молодих лідерів, добре обізнаних з принципами ефективного управління державою. 2019 рік виявився успішним, про що свідчить зростання популярності та попит серед молоді на програми Фонду!”

Леоніда Гаврилишин, співзасновниця фонду:

“Коли мій чоловік Богдан Гаврилишин започаткував програму “Молодь змінить Україну”, його візією було створити мережу молодих етичних та патріотичних лідерів по всій країні. Він був би радий бачити стільки талановитих молодих людей, які брали участь у програмі та ініціювали соціальні та екологічні проєкти в Україні.”

Через карантинні обмеження друкована версія звіту буде доступною наприкінці травня цього року.