Звіт Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2020 рік

Запрошуємо ознайомитися зі звітом Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2020 рік, який презентує наші заходи та проєкти, інституційну діяльність та досягнення.

ЗВІТ ФОНДУ ЗА 2020 РІК.

 

“Фонд родини Богдана Гаврилишина – це більше ніж п’ятеро чи шестеро Гаврилишинів. Це є родина спільноти “Молодь змінить Україну” і у 2020 році вона значно зросла!” 

Христина Батрух-Гаврилишин, президентка фонду

“Глобальна криза, не зважаючи на усі її негативні наслідки, дала можливість усім нам призупинитися, переосмислити себе і свої дії, подумати над тим, якою є наша відповідальність перед собою, родиною, країною та світом загалом. Цього року ми розпочали кампанію по впровадженню в Україні Дня відповідальності людини і бачимо надзвичайно великий та щирий відгук в серцях людей на актуальність такої ініціативи.”

Патріція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця фонду

“Початок 2020-го для Фонду родини Богдана Гаврилишина був сповнений амбітних планів та задумів, що сміливо розпочалися дискусією про цінності молоді в Українському Домі в Давосі під час Всесвітнього економічного форуму. Цей рік обіцяв бути роком нових досягнень. Ми навіть не уявляли масштабів змін, які на нас очікували. Дуже швидко з’ясувалося, що 2020-й – це рік небачених раніше випробувань для світу через пандемію COVID-19 – подію, на яку ніхто не очікував, однак яка змінила все.

Як і більшість організацій, ми постали перед серйозними викликами, які потребували швидких гнучких рішень. Гортаючи цей звіт зараз, мені приємно визнати, що разом з командою та засновниками Фонду ми змогли мобілізуватися та побачили не обмеження, а нові можливості. Парадоксально, але цей рік став дуже успішним для Фонду. Наша місія не змінилася, а діяльність трансформувалася у інші формати.”

 

Олена Бекреньова, голова фонду