30 КОНКУРСІВ ДЛЯ ДІТЕЙ У 2018 РОЦІ. ЯК ЖИТИ ВІДПОВІДАЛЬНО ТА ЕКОЛОГІЧНО. Історія Успіху

Лілія Ткаченко залучає дітей у проекти, закликає їх відчути, що їм хотілося б створити сьогодні, завтра. “Діти створюють країну щодня. Вони це роблять своїми думками, словами, рішеннями та діями.”  – Лілія Ткаченко. Авторка проекту впевнена, що кожен може здивувати цей світ, і вірить в унікальні здібності кожного!

Саме тому вона надає можливості для кожної дитини, заохочує молодь до 18 років до оригінальних проявів через участь у конкурсах.

Актуальним проектом  її організації ДІТИ СТВОРЮЮТЬ КРАЇНУ наразі є проведення 30-ти конкурсів для дітей всієї країни, весняний Міжнародний Дитячий Конгрес та Всеукраїнський тур Україною, який охопить 54 міста, де будуть проведені тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального споживання, раціонального використання ресурсів, турботи про Планету, відкриття лабораторій творчості та підтримка команд активних дітей.

Географічне покриття проекту:

1й етап Всеукраїнського Туру відбудеться з червня по липень 2018року і охопить 30 міст:
Київ – Біла Церква -Житомир – Новгород-Волинський – Острог – Рівне – Луцьк – Львів – Ужгород – Мукачево – Тернопіль – Івано-Франківськ – Яремче – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хмельницький – Вінниця- Умань – Вознесенськ – Первомайськ – Одеса – Чорноморськ – Миколаів – Кривий Ріг – Кропивницький – Чигирин – Черкаси – Золотоноша – Переяслав-Хмельницький.

2й етап –  серпень-вересень і його покриття – 24 міста:
Київ -Буча – Ірпінь – Чернігів – Батурин-Конотоп – Суми – Охтирка – Харків – Святогірськ – Славянськ – Краматорськ – Добропілля – Полтава – Кременчук – Горішні Плавні – Верхньодніпровськ-
Кам’янськ – Дніпро – Запоріжжя – Мелітополь – Новоолексіївка – Нова Каховка – Херсон – Скадовськ.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету учасника програми і зазначити чому для вас це важливо. Анкета учасника програми – єдина анкета для участі в конкурсах та тренінгах: goo.gl/CAghaK 

Організація відкрита до співпраці та активно залучає до партнерства молодь, батьків, представників бізнесу та влади.

Триває пошук ресурсів для реалізації мрії у 54 містах.

Першочерговим на березень 2018року – це пошук місцевих координаторів та волонтерів. Анкета для волонтерів: https://goo.gl/R2b7Wx

Основними потребами під час туру є місце, зал для проведення на 30 осіб, харчування, їжа, житло на 3 дні для організаторів та учасників.

“Ми віримо, що кожен з нас може долучитися до створення нової позитивної картини реальності в Україні! Ваша дитина – особлива! Вона дуже потрібна Україні! Про неї має дізнатися світ! Подаруйте дітям можливості розвитку! Розкажіть знайомим про програму!”  – Лілія Ткаченко

Восени 2017 року Лілія їздила за програмою “Молодь змінить Україну” до Польщі, де вивчала досвід державотворення країни. Сферами її досліджень були екологія та соціальна сфера, про що вона і розповіла під час загальної зустрічі учасників програми у інтерв’ю з Ольгою Ксьонз.

(Video: Олександр Дяченко)

Також вона заснувала та координувала проекти ДЕРЕВА МИРУ,  Майстерня Екологічного Громадського Активіста, працювала Національним координатором по роботі з волонтерами Зробимо Україну Чистою. Більш детально про екопроект тут.

Назагал її діяльність стала помітною і Лілю було відзначено, як переможця в номінації “Екологія”, після чого вона і ще 9 молодих людей з України їздили до Японії.

“Дякую всім однодумцям, волонтерам, друзям та рідним, які мотивували, допомагали та йшли за мною в розвитку екологічного руху в Україні! Рада надихати та ділитися досвідом! Давайте жити відповідально та екологічно!” –  Лілія Ткаченко.

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018. 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко