Артур Агеєв та Дмитро Томенко: молодіжні делегати України до ООН 2020-2021!

Молодь України на ювілейній 75-тій Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку у 2020 році представлятимуть Артур Агеєв та Дмитро Томенко.

Артур Агеєв працює у відокремленому підрозділі німецької неурядової організації у Слов’янську на посаді проєктного менеджера з питань політичної партисипації та міжнародного обміну.

У 2019 році отримав диплом з відзнакою про здобуття другої вищої освіти – магістр філології з перекладу німецької та англійської мов у Донбаському державному педагогічному університеті.

Артур є членом Національної молодіжної ради України, мультиплікатором Євродеск, Послом Європейської Молоді в Україні країн Східного партнерства та асоційованим членом громадської організації «Асоціація випускників стажувань в інституціях ЄС «Брюссельське коло».

Він брав участь у 2 проєктах Erasmus+ у Неаполі та Софії, був учасником Молодіжного табору миру 2017 від Ради Європи у Страсбурзі, польсько-українського проєкту обміну у Глівіце, німецького історичного проєкту у Бремені та є активним учасником й організатором у проєктах німецько-українських зустрічей MeetUp. Також Артур був членом журі міжнародної премії Social Art 2019, яка була присвячена темі “We are the People – Peaceful Revolutions”, і у якій взяли участь художники з 65 країн світу.
У 2019 році Артур став лауреатом спеціальної стипендії Наукового товариства ім. Тараса Шевченка у Сполучених Штатах Америки та фіналістом всесвітнього конкурсу молодіжних есе (2018 р.).
У 2019 році проходив стажування у департаменті інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації та працював асистентом і синхронним перекладачем довгострокових спостерігачів Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини.
З дитинства виявляв активність і цілеспрямованість, впродовж багатьох років займався бальними танцями і є переможцем багатьох турнірів та змагань. Також Артур співає і є лауреатом багатьох обласних та міжнародних конкурсів, має закінчену музичну освіту.

Також українську молодь на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку у цьому році представлятиме Дмитро Томенко.

Дмитро є студентом 5 курсу Полтавської державної аграрної академії, спеціальність “Економіка”, а також головою студентської ради свого навчального закладу.

Громадська активність та досвід Дмитра вражають, адже він є:
– Послом Європейської молоді в Україні (Young European Ambassador in Ukraine, з вересня 2019 року);
– проєктним координатором громадської організації «Unit»;
експертом з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
– організатором, співорганізатором та фандрейзером десятків шкіл розвитку, тренінгів, освітніх програм та інших заходів;
– був фасилітатором 5-тижневого курсу змішаного навчання «Very Verified: курс з медіаграмотності», розробленого міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra.
Також він брав і бере участь у ряді локальних, всеукраїнських та міжнародних ініціатив, як, для прикладу, 27 сесія «EU Study Days in Ukraine», Active Citizens Local Training, Poltava EYP weekend, EU Networks and EU Study Days Forum, дев’ять Erasmus+ проєктів, study tours to Poland (м. Новий Сонч. Польща), міжнародному заході «Youth for peace – 100 years after I World War. 100 ideas for peace» (Берлін, Німеччина).
Дмитро захоплюється дебатами, волонтерством, організацією заходів, графічним дизайном та настільними іграми.