Ми обрали Амбасадорів фонду в Україні і закордоном!

12 травня цього року стартувала перша хвиля Амбасадорів Фонду родини Богдана Гаврилишина. Це активні, лідерські учасники спільноти “Молодь змінить Україну”, які відтепер стали представниками Фонду у своїй області або в країні. Амбасадори є драйверами у поширенні цінностей та реалізації місії Фонду.

Амбасадором/Амбасадоркою Фонду родини Богдана Гаврилишина могли стати випускники та випускниці однієї з програм Фонду, які вільно володіють українською мовою (знання англійської є перевагою), мають високі комунікаційні та презентаційні навички, сповідують цінності Фонду,  вірять у позитивні зміни в Україні та займають активну громадянську позицію.

Цікаво, що в середньому на область претендували по 2-3 особи, а Львівщина, Київщина та Тернопільщина стали лідерами за кількістю реєстрацій. 75% є випускниками програми “Молодь змінить Україну”, 20% – “Креативна молодь змінить Україну” та по 2,5% “Молодіжний делегат до ООН”, “Школа депутатів місцевих рад”.

За результатами відбору сформовано пул амбасадорів та амбасадорок Фонду родини Богдана Гаврилишина, який складається із 22 випускників різних років:  19 з них представлятимуть Фонд у областях України, а ще 3 – закордоном (у Австрії, Німеччині та Великобританії).

 

Алеся Азарова,

амбасадорка фонду у м. Києві,

засновниця Благодійного фонду “280 днів”.

 

 

Володимир Антків,

амбасадор фонду в Тернопільській області,

аналітик «Інституту законодавчих ідей», помічник-консультант Народного депутата України.

 

 

Богдан Бень,

амбасадор фонду у Львівській області,

журналіст та аналітик в Euromaidan press, дослідник політичної філософії, цікавиться просторовим плануванням та екологічними ініціативами для сталого розвитку.

 

 

Олена Біланіна,

амбасадорка фонду у Закарпатській області,

радниця з питань стратегічного розвитку Голови Студентської ради Закарпатської області при Департаменті освіти і науки ОДА, членкиня Ради ГС “Національна молодіжна рада України”, відповідальна за регіональний розвиток (2018-2019); Голова Закарпатської молодіжної ради ВП НМРУ (2016-2018); Голова ФРІ-Ужгород (2016).

 

Олександр Васильківський,

амбасадор фонду у Житомирській області,

помічник-консультант народного депутата України.

 

 

Світлана Воєділова,

амбасадорка фонду у Чернігівській області,

досвід роботи на посадах державної служби та в органах місцевого самоврядування, зокрема, у Головному управлінні національної поліції в Чернігівській області.

 

 

Богдан Гайдабрус,

амбасадор фонду у Сумській області,

кандидат технічних наук з управління проектами та програмами, доцент кафедри комп’ютерних наук Сумського державного університету, запрошений лектор у Ризькому технічному університеті (Латвія).

 

 

Юлія Городчаніна,

амбасадорка фонду в Полтавській області,

голова ГО “Нова Полтава”.

 

 

Олексій Іванов,

амбасадор фонду у Німеччині,

Life Science Consultant, кандидат філософських наук, член Німецько-Українського Товариства Райн-Некар.

 

 

Вікторія Костюк,

амбасадорка фонду у Рівненській області,

голова ГО “Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН”, голова молодіжної ради, експертка з питань децентралізації та молодіжної політики в ОТГ.

 

 

Наталя Криворучко,

амбасадорка фонду у Запорізькій області,

радниця міського голови з питань залучення інвестицій та міжнародної діяльності, кандидатка економічних наук, спів-голова ГО “Платформа Суспільної Взаємодії”.

 

 

Христя Магас,

амбасадорка фонду в Івано-Франківській області,

волонтерка БО “Мальтійська Служба Допомоги м. Івано-Франківська”, координаторка ґрантової програми “Малі Гранти Теплого Міста”.

 

 

Павло Медина,

амбасадор фонду в Волинській області,

голова ГО “Молодіжний ресурсний центр “Нові крила”, член правління Асоціації молодіжних центрів України, автор Кращої практики молодіжної роботи України (2017, 2019), номінант TOP30UNDER30 from KyivPost.

 

 

Тетяна Назаренко,

амбасадорка фонду у Кіровоградській області,

громадська діячка, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Первозванівської ОТГ, Кіровоградського району.

 

 

Світлана Назарук,

амбасадорка фонду у Київській області,

молодіжна працівниця, тренерка та фасилітаторка, начальниця відділу молодіжної та інформаційної політики КЗ КОР “Київський обласний молодіжний центр”.

 

 

Ольга Олефірова,

амбасадорка фонду в Австрії,

експертка з інституційних та регуляторних питань, партнер компанії IMConsulting (Відень, Австрія), співзасновниця ГО “Молодь змінить Україну”.

 

 

Ірина Орел,

амбасадорка фонду в Одеській області,

керівниця ГО “Територія участі”, тренерка та фасилітаторка, організаторка освітніх і культурних заходів у м. Одеса.

 

 

Наталія Процюк,

амбасадорка фонду у Хмельницькій області,

медіа-тренерка, медіа-експертка, громадська діячка.

 

 

 

Світлана Пустовіт,

амбасадорка фонду у Вінницькій області,

заступниця директора ГО “Єврорегіон “Дністер”, заступниця голови ВОО МГО “Україна-Польща-Німеччина”.

 

 

 

Ольга Раку,

амбасадорка фонду у Миколаївській області,

заступниця директора Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, голова Молодіжного фонду “Новий вибір”, експертка Team Europe Mykolaiv, cпівзасновниця P&R Consulting.

 

 

Вікторія Старцева,

амбасадорка фонду у Великій Британії,

докторантка, дослідниця Інституту дипломатії та міжнародного управління Університету Лофборо (Лондон, Великобританія), головна експертиза дослідження: публічна та культурна дипломатія, гендерна політика.

 

 

Катерина Філатова,

амбасадорка фонду у Дніпропетровській області,

сертифікована викладачка англійської мови, тренерка та менторка.

 

 

 

Якщо вас цікавить співпраця з Фондом родини Богдана Гаврилишина в різних областях, хочете зв’язатися з нашими амбасадорами або запропонувати спільні проєкти, звертайтеся до менеджера спільноти “Молодь змінить Україну” Богдана Михальчука: 096 104 05 45, mzu.association@gmail.com.