Будуємо Україну Разом: відповідальність як наскрізна цінність у роботі молоді

Будуємо Україну Разом» стали лауреатом ІІ премії Responsibility Award у 2021 році. Ми поспілкувалися з командою про роботу нон-стоп у перші місяці повномасштабної війни, поступове відновлення профільної діяльності та плани на найближчий час.

Як і більшість українських організацій, з початком повномасштабної війни в Україні, БУР зосередив свою діяльність допомозі нашій державі якнайшвидше перемогти ворога.

«З 24 лютого до середини березня ми працювали 24/7, бувало чергували в офісі вночі, недосипали. Це рятувало від відчуття, що робиш замало, проте забирало багато сил та енергії. В березні добровільно-примусово встановили графік роботи, відновили вихідні дні», – розповідають у команді.

Уже з квітня команда почала відновлювати профільну роботі та продовжила втілювати місію організації – облаштовували простори для перебування осіб, котрі втратили свої домівки через війну.

«Ми продовжили роботу з молоддю, дещо змінивши будівельні об’єкти, з якими працюємо: уже провели облаштування гуртожитків у кількох містах на заході України, продовжуємо у Дрогобичі та Коломиї».

Далі розробили франшизу «Таборів з БУР», щоб команди самостійно у своїх громадах мали змогу організовувати табори.

За наступні місяці команда БУРу провела толоки у 15 містах Україні, запустила онлайн-курс із проєктного менеджменту на платформі Prometheus.

«Для нас це сигнал, що навіть під час війни молодь потребує навчання та готова розвиватися спільно з БУР».

Відповідальність як наскрізна цінність у роботі організації

«Відповідальність – одна з цінностей БУРу. Ця цінність поєднує навколо себе людей, які прагнуть самостійно творити зміни в країні. Це було мотиватором до дії до 24 лютого, адже громадська організація «Будуємо Україну Разом» розпочалась як відповідь на початок війни в Україні в 2014 році, коли молодь зі Львова їхала в Краматорськ, щоб ремонтувати будинки, куди «прилетіло». Це залишається тим, що об’єднує команду та волонтерів далі працювати, проводити табори, знаходити нових партнерів, створювати нові зв’язки між молодими людьми з різних регіонів», – розповідають в організації.

Про плани та майбутні активності

На сьогодні триває набір заявок на проведення волонтерських БУР-таборів та БУРчиків від «Будуємо Україну Разом» у жовтні-січні 2022 року.

📍 Деталі тут: https://docs.google.com/document/d/190_HFq2TKH4XPcbyg092jcEoo6hLsnbgE-MOszWCOWM/edit

«Плануємо допомагати тим, хто готовий допомагати іншим. Ми готові ділитися власним досвідом, супроводжувати команди, які готові включатися в процес відбудови України, залучаючи молодь. Наш пріоритет – молодь, яка спільно з нами буде розвиватися та будувати Україну», – команда БУРу відкрита до співпраці та продовжує організовувати і БУР табори, і БУРчики, і толоки.

Долучайтеся до БУРівських ініціатив! Ваші відповідальні дії – це ключ до розвитку та відбудови України.