ДЕ МОЛОДЬ ЗНАХОДИТЬ ДОРОГОВКАЗИ В МАЙБУТНЄ?

Поїздка до Швейцарії по програмі “Молодь змінить Україну” для Ніжніченко Ольги та її команди через певні обставини у 2016 році не відбулася. Проте вона і її друзі настільки захопилися цією дивовижною країною, що продовжували досліджувати її історію, суспільне життя, а особисто Ольга, як адвокат, цікавилася сферою правозахисту.

 

“Якщо думаєш про щось постійно, працюєш над собою в цьому напрямку, то обов’язково трапляється щасливий збіг обставин. Так сталося і в цей раз. Нещодавно мені запропонували працювати із швейцарцями і вони запросили до Сьйону по справах. Словом, мрія побачити Швейцарію зсередини та спробувати з’ясувати секрет успіху швейцарців, втілилась” – стверджує Ольга.

 

Їй довелося швидко опановувати мову. Через 5 тижнів інтенсиву вона заговорила французькою, справилася з роллю перекладача під час зустрічі із швейцарцями та стала розуміти телепередачі на франкомовних каналах. Тепер вона активно вдосконалює мовні навички, адже в планах вивчати сучасне законодавство та правозастосування Швейцарії із першоджерел.

Також Ольга повідомила, що приймала участь у першій всеукраїнській програмі професійного розвитку для практикуючих адвокатів “Адвокат Майбутнього”, що реалізується АПУ (Асоціація правників України) та BALAP (Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу) за підтримки Уряду Канади.

 

“Дану програму можна назвати ексклюзивною завдяки талановитому тренерсько-експертному складу, прогресивним учасникам з усіх куточків України та ретельно підібраним навчальним матеріалам. “Адвокат Майбутнього” ставить перед собою сміливу ціль – саме адвокатура України як незалежний самоврядний інститут має стати провідником до кращих світових практик у сфері правосуддя та, зрештою, “вилікувати” правову систему України від хронічних хвороб. При цьому абсолютно правильно акцент ставиться на професійній етиці адвоката, лідерстві заради захисту прав людини, soft skills роботи з клієнтом, взаємодії з судом, опонентами, іншими учасниками процесу, правилам комунікації та роботи зі ЗМІ – питаннях, яким, на жаль, не приділяється увага у національних юридичних ВНЗ, але з опанування яких починається цивілізоване правове суспільство”

 

Саме таке нове покоління українського суспільства, етичне та виважене, покоління еволюційного розвитку, а не революцій, виховував Богдан Гаврилишин.

 

“Я надзвичайно вдячна йому та унікальному проекту   “Молодь змінить Україну” за дороговкази, за мрію та натхнення, за підтримку, за знайомство з цікавими людьми, чиї історії захоплюють та допомагають народженню нових ідей”

 

Фонд Родини Богдана Гаврилишина підтримує справу, започатковану батьком, а саме виховання таких цінностей, як відповідальність, професіоналізм, співпраця.

Фонд продовжує сприяти демократичному перетворенню України через реалізацію проектів з розвитку та освітні програми для патріотичних, професійних та активних молодих українців, відповідальних за власне майбутнє та майбутнє України.

Наразі одним із завдань Фонду є створення можливості та умов, щоб якомога більша кількість представників проактивної молоді відвідала країни програми “Молодь змінить Україну” задля формування нового суспільства, заснованого на цінностях, які змінять Україну.

 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко