ДІЯТИ ТА ВПЛИВАТИ НА ТЕ, ЩО МОЖЕШ. Історія успіху

Дядя Кирило керує Центром розвитку кар’єри “Професіонали” у Запоріжжі. Даний центр розвитку створений і працює для тих, хто цінує професіоналізм, кому не байдужі такі поняття як Ціль, Розвиток, Професійний шлях, Кар’єра, для тих, хто поважає Успіх, Талант та Індивідуальність.

Основними напрямками роботи є:

  • Організація заходів та програм для вирішення проблем зайнятості молоді в місті та області;
  • Розвиток IT-технологій для розвитку людини, громади, суспільства;
  • Неформальна освіта у сфері професійного розвитку;
  • Надання громадянам консультаційно-правової допомоги у сфері трудових відносин;
  • Підвищення юридичної грамотності населення.

Разом з динамічною, талановитою, націленою на результат командою та партнерами, Кирило спонукає до професійного самовизначення і кар’єрного росту інших, через особистісний розвиток та навчання молоді, формування її конкурентоспроможної компоненти.

На рахунку Кирила досвід роботи понад 15 років у якості експерта з працевлаштування, організація трьох ярмарків вакансій, публікації у національній та місцевій пресі, виступи на телебаченні. Також він увійшов до Всеукраїнського рейтингу ТОП-10 кращих  кадровиків України 2013 року, виступає у ролі фасилітатора за темою протидії торгівлі людьми понад 3 роки, проведено більше 50 заходів, має досвід тренерства з проектної діяльності більше трьох років.

У 2013 році Кирило за програмою “Молодь змінить Україну” відвідав Польщу, після чого впевнився, що насправді в Україні не все так погано, варто лише діяти і тому станом на сьогодні він займається проектною діяльністю соціального напрямку та розвитком Запорізького регіону, де народився і працює.

З останніх реалізованих проектів Кирила та команди Центру розвитку кар’єри “Професіонали” можна виділити тренінговий етап програми Українського фонду соціальних інвестицій «Гідна праця», що проходив в містах Токмак, Мелітополь та у селищі міського типу Комиш-Зоря Більмацького району. Місцеві мешканці та переселенці взяли участь у навчанні в двох групах за напрямком “Пошук роботи” та “Відкриття власного бізнесу”.

У навчанні взяли участь ті, хто бажали створити власну справу та прагне стати більш конкурентоспроможним на ринку праці. По закінченню навчання учасники програми отримали сертифікати і можливість пройти курси перенавчання для освоєння нової професії за рахунок Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

Сферами інтерерів Кирила станом на сьогодні є соціальне підприємництво, проектна діяльність, працевлаштування, протидія торгівлі людьми, права людини.

На початку 2018 року Кирила було включено до пулу менторів ГО “Молодь змінить Україну”, який створено для того, щоб розбудовувати мережу прогресивної молоді, проводити навчання для наступних поколінь учасників програми “Молодь змінить Україну” у регіональних та національних місцевих школах за напрямками: Громадянська освіта, Регіональний розвиток, Підприємництво, Проектний менеджмент, Фандрейзинг, Відповідальне громадянство, Сталий розвиток, Інновації.

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018. 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко