Долучайтеся до IV Марафону відповідальності – 2020!

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки!

Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.

Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваша історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Це вже IV Марафон відповідальності, в якому традиційно запрошуємо садити насіння соняшників та розповідати про те, в чому кожен є відповідальний. Минулого року висадили 5000 соняхів по всій Україні та за її межами, а як це було читайте у статті.

Щоб долучитися до Марафону відповідальності, потрібно:

Крок 1.

  • Роздобудьте насіння соняшника. Відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас! Якщо ж бажаєте посадити соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, залишіть нам заявку: https://bit.ly/2LKd8I4

Крок 2. 

  • Посадіть впродовж травня-червня насіння соняха та зробіть фото. Доглядайте за своєю рослиною, утримуйте ґрунт вологим та через деякий час побачите як зійде нове життя!

Крок 3. 

  • Оберіть пункт Декларації відповідальності людини, який вам найбільш близький та розкажіть в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають вас своїми відповідальними діями. Затегайте їх та Фонд родини Богдана Гаврилишина (ми у Facebook, Instagram та Twitter), додайте хештеги #дію_відповідально#bh15#ChangeUkraine. Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії.

Кажуть, що звички формуються протягом 21 дня. У нас буде цілих 100, щоб зробити відповідальність невід’ємною частиною життя!

#bh15 –  це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.