Фонд родини Богдана Гаврилишина офіційно презентували в Києві

1 листопада 2017 року в Колонній залі Київської міської ради відбулася презентація Фонду родини Богдана Гаврилишина, який було засновано раніше цього року дружиною та дітьми Богдана Дмитровича.

Головною місією фонду є продовжувати і розвивати справу видатного українця, розпочату ним за життя: допомагати створювати критичну масу професійних, відповідальних, порядних та патріотичних українців, які візьмуть активну участь у перетворенні України на успішну демократичну державу.

Христина Батрух-Гаврилишин, президент Фонду родини Богдана Гаврилишина

 

Як зазначила Христина Батрух-Гаврилишин, дочка Богдана Гаврилишина та президент фонду: “Протягом усього життя батько мріяв про незалежну демократичну Україну. Останні 30 років він присвятив реалізації своєї мрії. Я сподіваюсь, що завдяки фонду ми зможемо продовжити його місію, і молодь зможе здійснити зміни в нашій країні”.

На відкритті зібралася родина і друзі Богдана Гаврилишина, учасники програми «Молодь змінить Україну», професори та випускники заснованої Богданом Дмитровичем у 1989 році Бізнес-школи МІМ-Київ, громадські активісти та багато прогресивних українців, що вірять успішне майбутнє України.

Дмитро Шимків, заступник Глави адміністрації Президента України

 

Д-р Шпеті, заступник посла Швейцарії в Україні

 

Подія зібрала багато відомих та впливових українців з різних сфер: представників уряду, дипломатів, бізнесменів та освітян. З вступними промовами виступали Дмитро Шимків, заступник Глави Адміністрації Президента, Др. Шпеті, заступник Посла Швейцарії в Україні, Олів’є Водо, засновник Фундації Відродження, Женева, Володимир Прокопів, заступник міського голови та секретар Київської міської ради, Микола Мовчан, заступник міністра молоді та спорту, Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ-Київ.

Володимир Прокопів, заступник міського голови та секретар Київради

 

«Фонд родини Богдана Гаврилишина працюватиме на основі цінностей, в які вірив і які сповідував пан Богдан: відповідальність, професіоналізм та співпраця. Створена ним Декларація відповідальностей людини буде фундаментом для всіх програм Фонду», – зазначила голова фонду Олена Бекреньова.

Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина

 

В своєму виступі пані Олена повідомила, що ключові напрямки роботи фонду будуть реалізовуватися в рамках наступних програм:

• «Молодь змінить Україну» – продовження відомої програми, створеної та започаткованої Богданом Дмитровичем у 2012 році, для проактивної молоді, що на основі європейського досвіду буде здійснювати трансформацію України.

• Школа управління Богдана Гаврилишин – освітня програма, спрямована на формування нового покоління політично освіченого свідомого кола української молоді;

• Мистецтво життя: історії для натхнення – проект з відкритим форматом, який передбачає поширення історії успіху Богдана Гаврилишина та інших видатних українців, які своїм прикладом здатні надихнути українську молодь;

• Проекти регіонального розвитку – тренінги та освітні курси для регіонів України, що будуть розроблятися для підвищення активності та залучення місцевої молоді в розвиток громад;

• Україна в світі – проекти, спрямовані на створення, зміну та поширення ефективного та позитивного внутрішнього та зовнішнього іміджу Україні.

Олівіє Водо, засновник Фундації Відродження, колишній мер Женеви, Швейцарія

 

Окремим напрямом також буде реалізація програми «Молодіжний делегат України до ООН», яка дає можливість офіційно представляти українську молодь на засіданнях Генеральної асамблеї ООН в Нью Йорку та впродовж року працювати з молоддю та втілювати власні ініціативи, пов’язані з молодіжною проблематикою та глобальними цілями сталого розвитку.

Микола Мовчан, заступник міністра молоді та спорту України

 

Заступник міністра молоді та спорту Микола Мовчан у своєму виступі зазначив, що завдяки таким програмам іноземні експерти високо відзначають українську молодь на бізнес-форумах. Цьогорічні делегатки Марина Михайленко та Ольга Руда також привітали гостей заходу та поділилися своїм досвідом участі в програмі.

Ольга Руда та Марина Михайленко, молодіжні делегатки України до ООН-2017

 

За словами Ірини Тихомирової, президента Бізнес-школи МІМ-Київ, “Місія – формування критичної маси професійних, успішних, патріотичних українців, які будуть розвивати і змінювати Україну – ось, що об’єднує бізнес-школу та фонд. Богдан Гаврилишин завжди казав, що саме критична маса українців нової генерації здатна втілити якісні зміни”.

Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ-Київ

 

В заключному виступі Патріція Гаврилишин-Шморгун, дочка пана Богдана та засновниця фонду, подякувала гостям та наголосила: «Мій батько в своїй кар’єрі постійно прагнув до вільної та процвітаючої України. Тепер наша черга продовжувати його місію і працювати з українською молоддю, в яку він глибоко вірив і якою захоплювався».

Патрісія Шморгун Гаврилишин, засновниця фонду

 

Протягом вечора відбувся показ відео лекції Богдана Гаврилишина про майбутнє України (Це одна з 15 лекцій, записаних впродовж останнього року життя Гаврилишина відомим режисером, автором документальних фільмів Володимиром Кузнєцовим).

by Constantine Zhytsky

Під час події гості змогли отримати автобіографічну книгу Богдана Гаврилишина, конверт з ексклюзивним сортом насіння соняшника, названого на честь Богдана Гаврилишина, а також насолодилися живою музикою — класикою і джазом у виконанні молодого талановитого скрипаля Іллі Бондаренка в дуеті з Оленою Жукової, а також із Наталею Лєбєдєвою (фортепіано).

 

Фото: Костянтин Жицький