Місія

Підтримуємо молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України

Візія

Україна – успішна демократична держава відповідальних людей

Цінності

Відповідальність, професіоналізм, співпраця

Засновники

Христина<br />
Гаврилишин-Батрух

Христина
Гаврилишин-Батрух

Має історичну та юридичну вищу освіту, здобуту відповідно в Університеті Торонто та Університеті МакГілл (Канада). Двадцять років працювала віце-президенткою із корпоративної відповідальності в Lundin Energy. На даний момент пані Христина є старшою радницею зі стратегічної сталості в Lundin Group (Женева), членкинею Наглядової Ради Josemaria Ressources, Lundin Foundation (Ванкувер) і консультативної ради голови Lundin Sustainability в IMD, а також Консультативної редакційної ради за публікацією IMD.

Леоніда<br />
Гаврилишин

Леоніда
Гаврилишин

Дружина Богдана Гаврилишина впродовж 66 років, має 3 дітей та 7 онуків. Народжена в Канаді українка за походженням, мешкає у Женеві, Швейцарія. За життя чоловіка була його найближчою довіреною особою, незмінною радницею та надійною підтримкою. Богдан Гаврилишин щиро кохав та шанував дружину.

Патріція Шморгун Гаврилишин

Патріція Шморгун Гаврилишин

Народжена в Канаді, мешканка Швейцарії українського походження, за фахом психолог, випускниця Уніерситету Женеви, Швейцарія, має диплом магістра з освітньої психології Університету МакГілл, Монреаль. Засновниця та партнер компанії Porcelain Medical Group та співзасновниця Печерської міжнародної школи в Києві, Україна. Членкиня консультативної ради компанії LifeLine Ukraine.

Леслі<br />
Гаврилишин

Леслі
Гаврилишин

Канадець українського походження, мешканець Швейцарії, випускник Університету Альберти, Канада, має ступінь МВА з INSEAD, Фонтенбло, Франція. Швейцарський венчурний інвестор з досвідом роботи в Україні. Засновник та керуючий директор Euroventures Genevest Management SA, раніше – керуючий партнер Euroventures Ukraine Fund, співзасновник ряду венчурних фондів.