Місія

Сприяти демократичному перетворенню України, створюючи критичну масу патріотичних, професійних та активних молодих українців, відповідальних за власне майбутнє та майбутнє країни

Візія

Формування нового суспільства, заснованого на цінностях, яке змінить Україну

Цінності

Відповідальність, професіоналізм, співпраця

Засновники

Христина<br />
Гаврилишин-Батрух

Христина
Гаврилишин-Батрух

Має історичну та юридичну вищу освіту, здобуту відповідно в Університеті Торонто та Університеті МакГілл (Канада). Віце-президент з корпоративної відповідальності компанії Lundin Petroleum AB, Президент Ради директорів Фундації Відродження (Женева), член
Наглядової Ради Lundin Foundation (Ванкувер) та Міжнародного філантропічного товариства (Стокгольм).

Леоніда<br />
Гаврилишин

Леоніда
Гаврилишин

Дружина Богдана Гаврилишина впродовж 66 років, має 3 дітей та 7 онуків. Народжена в Канаді українка за походженням, мешкає у Женеві, Швейцарія. За життя чоловіка була його найближчою довіреною особою, незмінною радницею та надійною підтримкою. Богдан Гаврилишин щиро кохав та шанував дружину.

Патріція Шморгун Гаврилишин

Патріція Шморгун Гаврилишин

Народжена в Канаді, мешканка Швейцарії українського походження, за фахом психолог, випускниця Уніерситету Женеви, Швейцарія, має диплом магістра з освітньої психології Університету МакГілл, Монреаль. Засновниця та партнер компанії Porcelain Medical Group та співзасновниця Печерської міжнародної школи в Києві, Україна.

Леслі<br />
Гаврилишин

Леслі
Гаврилишин

Канадець українського походження, мешканець Швейцарії, випускник Університету Альберти, Канада, має ступінь МВА з INSEAD, Фонтенбло, Франція. Швейцарський венчурний інвестор з досвідом роботи в Україні. Засновник та керуючий директор Euroventures Genevest Management SA, раніше – керуючий партнер Euroventures Ukraine Fund, співзасновник ряду венчурних фондів.