Хризантемова акція пам’яті Богдана Гаврилишина 2022

Хризантемова акція пам’яті Богдана Гаврилишина — традиційна ініціатива у фонді. Цьогоріч ми висаджували хризантеми на честь пана Богдана у Києві  та Львові.

Хризантемова акція у Києві напередодні 19 жовтня

16 жовтня у Києві традиційно в парку Шевченка біля каменя, встановленого на честь Богдана Гаврилишина зібралися друзі Фонду родини Богдана Гаврилишина. До ініціативи долучилися партнерка фонду, засновниця бренду Kachorovska Аліна Качоровська, амбасадорка фонду в Київській області Світлана Назарук, державний секратар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема та ін.

«Між нелегкими понеділками для Києва ми таки, як і щороку, у пам’ять про Богдана Гаврилишина посадили у парку Шевченка хризантеми. Так тепло було і затишно на душі вчора від того, що ми змогли зібратися і зробити частину парку, в який напередодні ще й прилетіла ракета, яскравішою і більш живою, барвистою», — поділилася голова Фонду родини Богдана Гаврилишина Маріанна Єлейко.

Хризантемова акція у Стрийському парку у Львові

19 жовтня, з нагоди Дня відповідальності людини та 96 річниці з дня народження Богдана Гаврилишина Фонд родини Богдана Гаврилишина організував офлайн-подію у Львові, в Центрі імені митрополита Андрея Шептицького, УКУ. Окремою частиною заходу стала Хризантемова акція пам’яті Богдана Дмитровича, яку провели поруч університету — у Стрийському парку. Наші друзі та випускники прийшли на захід із горщиками хризантем, які тепер стали окрасою львівського парку та шаною Богдану Гаврилишину.