ІСТОРІЇ УСПІХУ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ». ІРИНА ПОЛІЩУК: МИСТЕЦТВО ЖИТИ НА БЛАГО

«Зміни починаються з глибин людської душі», – саме так вважає Ірина Поліщук, яка брала участь у програмі “Молодь змінить Україну- МЗУ” та вивчала досвід Польщі у 2014.

Зараз Ірина працює держслужбовцем та навчається в аспірантурі, є заступником начальника відділу організаційного забезпечення та моніторингу в Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

У вересні 2017 року, коли вона перебувала у Берліні на одному з семінарів Коледжу імені Карла Фрідріха Гьорделера, куди її було обрано на конкурсній основі разом з 19-ма іншими молодими лідерами з 9 країн, її запитали: “Назвіть 3 особи, які здійснили на Вас найбільший вплив в житті, хто вас мотивує?”

Відповідь прозвучала так: “Богдан Дмитрович Гаврилишин – один із таких людей. Завдяки принципам, які він заклав у програму «Молодь змінить Україну», він непомітно почав зміни з глибин – з людських душ, кроком за кроком проникаючи далі, у родини, професійне коло, громадськість”.

Група Ірина була особливою, адже «відкривала» напрям Польщі і разом із цим напрямом учасникам відкрилась сутність змін – вони мають йти зсередини, бути підкріпленими необхідними знаннями та досвідом, а також впевненістю в тому, що все має свій сенс.

«Я не зовсім люблю термін «досягнення» в контексті змін, а більше «осягнення, опанування», тому вірю, що за останні кілька років я наблизилася до опанування мистецтва «жити на благо». Що мене надихає? Людські душі! Ми так багато знаємо, що потрібно робити, щоб піклуватись про тіло, і так мало про те, як вберегти душу” говорить Ірина.

Одна з порад наступним учасникам програми “МЗУ”, яку дає Ірина, це робити те, у що віриш, і вірити у те, що робиш. Тоді Вашим досягненням не буде меж!

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018.