Бренд Kachorovska – відповідальність, що надихає

19 жовтня в Україні вперше відзначали День відповідальності людини. Окрім активностей від Фонду родини Богдана Гаврилишина, організації-партнери в цей день також презентували власні ініціативи. Зокрема, fashion-бренд Kachoroska почали збір коштів на навчальну програму для талановитих підприємниць.

Початок нашої співпраці

Співпраця Фонду родини Богдана Гаврилишина та модного бренду Kachorovska розпочалася ще 2018 року в межах проєкту #bh15. Тоді бренд створив 15 сумок з унікальними принтами для благодійного вечора Фонду родини Богдана Гаврилишина (більше за посиланням). Кожен із принтів відповідає конкретному пункту Декларації відповідальності людини. Сумки з колаборації також були представлені в Українському домі на Економічному форумі в Давосі. 

«Це така класна інтерпретація в повсякденному житті такої великої історії», – ділиться спогадами про виникнення ідеї колаборації Аліна Качоровська.

На фото зліва направо: Аліна Качоровська, Патриція Шморгун Гаврилишин, Олена Бекреньова.

Нова навчальна програма в межах співпраці

19 жовтня, у День відповідальності людини, Kachorovska оголосила про нову колаборацію з Фондом родини Богдана Гаврилишина. Ідея полягає у проведенні якісного навчання для талановитих жінок-підприємниць весною 2022 року. «Від хендмейду до масштабування» – це програма, продумана і створена на основі особистого досвіду Kachorovska.

Історія бренду почалася 1957 року. У ній переплелися родинність, традиція і щира любов до своєї справи. Саме у 1957-му бабуся Аліни Качоровської пішла працювати швачкою в житомирську взуттєву артіль. Із того часу і до сьогодні родина Качоровських втілює цю справу: від індивідуальних замовлень до ліній виробництва готового взуття, від 7 працівників цеху до понад 100.  Усе це – безперервний шлях розвитку, у процесі якого маленьке родинне ательє перетворилося на успішну групу компаній Kacho Group. Сьогодні Kachorovska готові ділитися власним досвідом із талановитими особистостями. А надихнула їх на створення програми Декларація відповідальності людини.

«Чому так? Тому що ми для себе з компанією вирішили, що кожного року будемо обирати один пункт Декларації, і будемо з ним працювати. Цього року це розбудова ефективного суспільства (build an effective community). У нашому випадку – розбудова fashion-community», – розповідає про ідею навчання Аліна Качоровська.

Підтримати цю ініціативу можете й ви. На своєму сайті Kachorovska запустили продаж товарів, 100% прибутку від яких підуть на оплату навчальної програми. Це чохли, ремінці, сумки, браслети із принтами пунктів Декларації відповідальності людини. Ви можете обрати той пункт, який найбільше до душі чи той, який хочете розвивати в собі. Вітаються й благодійні пожертви, 100% від яких теж підуть на оплату навчання. 

Ви також можете підтримати програму, зробивши внесок на нашому сайті. У коментарях зазначайте слово «kachorovska», і ваші кошти будуть перераховані на весняне навчання талановитих жінок-підприємниць. 

Збір коштів триватиме з 19 жовтня по 31 грудня 2021 року. Реєстрація на програму розпочнеться у січні 2022 року.