Про відповідальність засобами дизайну: проект Kachorovska #BH15

У 2014 році Богдан Гаврилишин створив Декларацію відповідальності людини, 15 пунктів якої стали основою для соціальної колаборації українського бренду Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина.

27 лютого 2019 року бренд Kachorovska представив колекцію сумок Kachorovska #BH15, яка була створена в рамках співпраці бренду з Фондом Родини Богдана Гаврилишина. Така соціальна колаборація розпочалася наприкінці 2018 році. Тоді для Благодійного вечору Фонду були створені перші 15 сумок з унікальними принтами, які відповідають 15 пунктам пропонованої Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.
Після аукціону сумки з колаборації були представлені в Українському Домі на Економічному форумі в Давосі. Ця новина отримала широкий резонанс серед аудиторії Форуму та бренду Kachorovska, саме тому  прийнято рішення про виробництво та продаж сумок на постійній основі. Частина коштів (а саме 20%) від продажів кожної сумки будуть перераховані на підтримку програм Фонду, які направлені на освіту та розвиток української молоді.
До колекції увійшли сумки Erna Mini у 3-х базових кольорах (бежевий, блідо-рожевий, чорний). Сумки традиційно виконані з натуральної італійської шкіри і пошиті вручну майстрами Kachorovska. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з надписом, який відповідає пунктам Декларації #BH15. Такий ремінь можна придбати окремо або разом з сумкою на сайті бренду Kachorovska.