Конкурс дизайну стінопису пунктів Декларації відповідальності людини

До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним.

Це ініціатива випускників програми фонду #МолодьЗмінитьУкраїну з Полтави, тому і зображення уже зовсім скоро появиться саме у цьому красивому місті 😊 (на стіні будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога»).

“Малими кроками створювати власну історію, показувати іншим приклад відповідальності та прагнення змін – це наша мотивація в реалізації конкурсу. Якщо ти розділяєш наше прагнення формувати відповідальність як звичку, і полтавці вже давно мали побачити твою роботу в одному з улюблених парків, чекаємо на твою конкурсну роботу! Думай глобально, дій локально! Чекаємо на твою конкурсну роботу!”, – Юлія Городчаніна, Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області.

Декларація відповідальності людини: http://bit.ly/2Xm9a0s

Етапи конкурсу:
І. 10 червня – старт конкурсу;
ІІ. 11-20 червня – прийом конкурсних робіт;
ІІІ. 21-25 червня – онлайн голосування для визначення переможця;
ІV. 28 червня – початок створення стінопису;
V. 5-10 липня – звіт про реалізацію проєкту, нагородження переможця.

Вимоги до конкурсних робіт:
– Формат макету: *.ai, *.eps, *.cdr , *.jpeg ( мін 5000 пікселів по ширшій стороні , 300 dpi)
– Додатковою перевагою є демонстрація макету на будинку.
– Дедлайн – 20 червня 2020 року.

Надсилати роботи потрібно на пошту open.space.poltava@gmail.com з позначкою “Конкурсна робота” і ПІБ автора або назва організації.
Площа для проєктування: 2 стіни будинку мають розміри: 5 м. ширина*3,5 м. висота, ще 2 стіни розміром 6 м. ширина на 3,5 м. висота.

Від організаторів – мотивуючі подарунки, від вас – круті ідеї, як краще візуалізувати і показати полтавцям пункти Декларації.

Якщо залишилися питання, задавайте їх поштою yuliya.bobur@gmail.com Юлії Городчаніній, Амбасадорці Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області.