Креативна молодь змінить Україну

Запрошуємо креативну молодь зануритися у листопаді на 3 дні інтенсивного навчання в колі однодумців з усіх куточків країни!

Що тебе очікує?
Ми навчимо тебе розробляти проєкт у сфері культурних та креативних індустрій на основі цінностей та застосовуючи метод дизайн-мислення, а також як його успішно втілити у життя (фінансове планування за проєктом, аналіз цільових аудиторій, фандрейзинг, пошук партнерів, підготовка комунікаційної стратегії).

 

 

Цікавинка! Ти будеш серед перших, хто отримає можливість скористатися послугами унікального чат-бота. Він буде твоїм другом-помічником у написанні проєктів, систематизації інформації, яку треба підготувати для потенційних партнерів, підкаже, на які питання слід дати собі відповідь, реалізовуючи власну творчу ідею!

 

 

Для кого програма?
Тобі від 18 до 35 років.
Ти:
– Організатор/організаторка фестивалів і заходів
– Менеджер/менеджерка креативних просторів
– Креативний підприємець/креативна підприємиця
– Інноватор/інноваторка у сфері культури
Хочеш змінювати країну своїми крутими проєктами?

Хутчіш реєструйся! Заповнюй заявку до 18:00 24 жовтня.

Коли відбудеться навчання?

Навчання за програмою відбуватиметься у листопаді 2019 року:

  • Локальна школа у Львові (1-3 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Волинська, Тернопільська, Вінницька, Закарпатська, Миколаївська;
  • Локальна школа у Львові (8-10 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Львівська, Чернівецька, Одеська, Полтавська, Житомирська;
  • Локальна школа у Києві (8-10 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Київська та м. Київ, Донецька, Херсонська, Кіровоградська, Рівненська;
  • Локальна школа у Харкові (15-17 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Харківська, Хмельницька, Запорізька, Чернігівська, Автономна Республіка Крим;
  • Локальна школа у Харкові (22-24 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Луганська, Сумська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Черкаська.

Участь БЕЗКОШТОВНА, витрати на проїзд (поїздом 2-го класу, у плацкарті чи купе, квитки на автобус), проживання* та харчування забезпечується організаторами заходу. Від учасника – 100% присутність на усіх темах!

Дедлайн реєстрації: 24 жовтня, 18:00!
Посилання на реєстрацію: http://bit.ly/2OUcJFF
Результати відбору повідомимо на електронну пошту.

Проект “Креативна молодь змінить Україну” реалізовується Фондом родини Богдана Гаврилишина за підтримки Українського культурного фонду.

#ChangeUkraine #креативнамолодь