Київський обласний молодіжний центр долучився до Марафону відповідальності 2019!

Чим для нас (Київського обласного молодіжного центру) став Sunflower Challenge 2019?

Статистично:

– 15 пакетів насіння соняхів сорту «Богдан Гаврилишин»;

– близько 600 учасників челенджу: вихованці спортивно-патріотичного клубу, члени громадських організацій, клубів та центрів позашкільної освіти, молоді сім’ї, лідери студентського самоврядування, працівники молодіжних центрів;

– територіально: міста та села Київщини, серед яких м. Переяслав-Хмельницький (3 локації), Миронівський р-н, с. Карапиші (2 локації), Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське (3 локації), м. Вишневе (2 локації), смт. Коцюбинське (1 локація), м. Ірпінь (1 локація), смт. Гостомель (1 локація), м. Буча (1 локація), м. Біла Церква (1 локація), Тетіївський р-н, с. Кошів(1 локація), м. Київ (1 локація), а також м. Чернігів (1 локація).

Участь в челенджі стала частиною свята для школярів під час останнього дзвоника, коли два класи зі своїми наставниками висаджували алею соняхів і декларували власну відповідальність вчитися, розвивати свої таланти, здібності, навички протягом усього життя.

Під час проведення 24 Обласного фестивалю «Повір у себе» дітки з інвалідністю та їх батьки, тримаючи в руці по насінині соняха, загадували бажання та висловили в першу чергу, своє бажання бути вільними людьми і підтримувати своє здоров’я у якнайкращому стані. Ці соняхи не випадково проросли найпершими.

Студенти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького Державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди» долучилися до Всеукраїнського марафону відповідальності від Богдана Гаврилишина також. На території університету посадили насіння та вибрали пункт 1 Декларації: «Говори правду, будь чесним та етичним». «Поки ростиме соняшник, ми зобов’язуємося дотримуватися цього правила, щоб у майбутньому це стало невід’ємною частиною нашого життя!», – наголосила молодь.

Мами з татами декларували свою відповідальність перед дітьми та обов’язки людини до сім’ї.

Пластовий вишкільний центр в місті Буча прикрашатимуть теж соняхи «Богдан Гаврилишин» і це знаково нагадуватиме молоді про те, що Богдан Дмитрович також Був членом Пласту.

Багато емоцій, сльози щастя, неймовірне натхнення, бажання робити добро, думки про свою участь у позитивних змінах, повага до світу, в якому ми всі живемо, а також приклад того, як з насінини проростає не лише сонях, а ціла Людина – те, чого досягнув челендж.

А ми збиратимемо плоди і продовжуватимемо справу Богдана Гаврилишина та його родини – змінюватимемо Україну.

 

Автор статті: Світлана Назарук, начальниця відділу молодіжної та інформаційної політики Київського обласного молодіжного центру, учасниця програми “Молодь змінить Україну ” в м. Одеса (2019).