Маєш буйномрійну ідею? Перетвори її на проєкт разом із Project Guru!

Сьогодні волонтерам, громадським організаціям, малому бізнесу  пропонується безліч грантових можливостей на втілення власного проєкту, старту чи підтримці власного бізнесу. Але крута ідея в голові – тільки пів справи. Перетворити її на структуровану проєктну пропозицію буває непросто. Та якщо працювати разом із помічником Project Guru, все точно вийде!

Project Guru – телеграмний чат-бот, створений експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою та Фондом родини Богдана Гаврилишина за підтримки Українського культурного фонду. Це універсальний помічник для всіх, хто навчається проєктному менеджменту та хоче реалізувати власний проєкт, стартувати власну справу за підтримки донорів. 

То як він може мені допомогти?

  • Розкладе «по поличках» у твоїй голові базові поняття з проєктного менеджменту, а також допоможе прописати ключові пункти, які зазвичай трапляються в грантовій заявці.

Проєкт — це система запланованих дій, що пов’язані між собою. Вони направлені на вирішення конкретної проблеми або досягнення конкретної, попередньо сформульованої мети. Час виконання проєкту є обмеженим. Також у проєкті завжди є обмежені ресурси, а сам проєкт – це тимчасова система. Але це ще не все. Більше цікавого у коротких відеороликах за конкретними темами, які тобі запропонує переглянути Project Guru на своєму сайті

  • Познайомить тебе з цільовою аудиторією, стейкхолдерами твого проєкту.

Цільова аудиторія — це група людей, на чию поведінку, сприйняття або стан ми хочемо вплинути. Добре, то на кого я хочу вплинути? А як я можу це зробити? Як і про що з ними комунікувати? Project Guru допоможе тобі зрозуміти свою цільову аудиторію, ніби всі ви зібралися за одним столом і щиро говорите за чашкою кави.

  • Допоможе структурувати хаос ідей у твоїй голові.

Project Guru запропонує тобі покрокове планування проєкту, детально познайомить із кожним етапом. Планування – лише один із них. Йому передує ініціювання, період формування ідеї та концепції. А далі на тебе чекає, власне, реалізація та завершення проєкту.  

  • Пояснить, чому важливо розуміти ризики.

Ризик — це проблема, яка ще не виникла. Розуміння наслідків кожного з ризиків допоможе визначити, наскільки кожен окремий ризик є критичним для проєкту. Тому важливо скласти перелік ризиків та зафіксувати, до яких наслідків для проєкту призведе настання кожного з них. Визначення ризиків разом із Project Guru – майже як сеанс у психолога, після якого відчуватимеш себе більш впевнено та на правильному шляху.

Звісно, це далеко не все, на що здатен Project Guru. На сайті доступні не лише відеоролики, а й текстові доповнення до кожної з тем, якщо захочеш дізнатися більше. Усі матеріали на сайті та сам чат-бот – безкоштовні інструменти, якими можна користуватися будь-коли та будь-де. Єдине, що Project Guru попросить взамін: не дай своїй ідеї згаснути. Тепер ти маєш все, щоб рухати її до втілення!

Сайт Project Guruhttps://projectguru.com.ua/ 

Чат-бот у Telegramhttps://t.me/ProjectGuru_bot