МІЖ НАМИ І НАШИМИ МРІЯМИ ЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ПЕВНИЙ ОБСЯГ ЦІЛЕСПРЯМОВАНИХ ЗУСИЛЬ

За попередні роки у житті Дмитра Головчука, учасника програми “Молодь змінить Україну”, відбулося досить багато змін. Він став радником Міністра в Міністерстві Інфраструктури України на добровільних засадах, отримав роботу у всесвітньо відомій компанії, яка працює у сфері  бізнес-консалтинг – “McKinsey&Company”.

Крім того пройшов міжнародну професійну сертифікацію та захистив диплом фінансового аналітика CFA (CFA- Charter Financial Analyst), який вважається одним з найбільш шанованих та елітних дипломів у світі фінансів та інвестицій. Станом на сьогодні Дмитро має великий досвід роботи у сфері прийняття інвестиційних рішень.

Також Дмитро увійшов до пулу менторів ГО “МЗУ”, який сформовано на початку 2018 року з метою продовження місії Богдана Дмитровича Гаврилишина – формування критичної маси мислячої молоді задля здійснення трансформаційних процесів в Україні.

“Я відвідав Швецію у 2015 році по програмі “Молодь змінить Україну”. Поїздка дала мені ясно побачити, який обсяг змін ще доведеться здійснити нам в Україні, але у той самий час, я щасливий бути причетним до таких змін.

Крім того, за останні роки я ще більш запевнився у тому, що між нами і нашими мріями лежить лише певний обсяг цілеспрямованих зусиль, і нема нічого неможливого.

“It’s kind of fun to do the impossible” – цитує Уолта Діснея учасник програми “Молодь змінить Україну”.

Додаткові сфери компетентності Дмитра: проектний менеджмент, фандрейзинг, сталий розвиток та інновації.

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018. 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко