Розпочинаємо набір на програму “Молодь змінить Україну – Полтавщина”

Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України і готові бути рушійною силою ефективних змін.
ЗМІСТ ПРОГРАМИ:
Учасники програми навчатимуться розробляти та втілювати проєкти місцевого розвитку. Інтенсивне модульне навчання поєднуватиме теорію, практичні кейси та індивідуальну роботу над проєктами. Програма створена таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та втілити власні проєкти місцевого розвитку. Спікерами шкіл будуть запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:
– патріотична молодь віком 18-35 років, яка проживає у Полтавській області та Полтаві;
– прагнуть розвивати Полтавщину та втілювати проєкти місцевого розвитку;
– працівники місцевих органів влади та самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадські активісти, представники медіа, місцевого бізнесу та креативного сектору;
– мають ідеї для місцевого розвитку

ДЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ:
Одночасно у 3 населених пунктах Полтавщини: Опішня, Щербані та Полтава для 60 відібраних учасників та учасниць

ГРАФІК НАВЧАННЯ:
Навчання складається з трьох модулів:
– I навчальний модуль та відкриття програми в Києві для усіх учасників та учасниць з Полтавщини – 29 лютого;
– II навчальний модуль (відбувається одночасно у Полтаві, Опішні та Щербанях) – навчання основам проєктного менеджменту на практичних кейсах – 14 та 15 березня;
– III навчальний модуль (відбувається одночасно у Полтаві, Опішні та Щербанях) – 21 березня.

За умови втілення та звітування про напрацьовані в результаті навчання проєкти, а також високого рівня знання англійської мови – програма дає можливість тижневої безкоштовної навчальної поїздки до європейської країни (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща) для найуспішніших учасників восени 2020 року.

Реєстрація на програму з 30 січня до 10 лютого 23:00 за посиланням: http://bit.ly/2U9yWC4
_ _ _
Локальна школа у Полтаві для мешканців та мешканок наступних районів: Пирятинський, Чорнухинський, Лохвицький, Лубенський, Кобеляцький, Кременчуцький, Чутівський, Машівський, м. Полтава, м. Кременчук.

Локальна школа у Щербанях для мешканців та мешканок наступних районів: Гребінківський, Оржицький, Семенівський, Глобинський, Козельщинський, Новосанжарський, Полтавський, Карлівський, м. Горішні Плавні.

Локальна школа в Опішні для мешканців та мешканок наступних районів: Гадяцький, Миргородський, Хорольський, Великобагачанський, Зіньківський , Шишацький, Котелевський, Решетилівський, Диканський, м. Гадяч, м. Миргород, м. Хорол.

Програма реалізовуться за підтримки Полтавської асоціації бізнесу.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СПІЛЬНОТИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ, ЯКА ЗМІНЮЄ УКРАЇНУ!