Наргіс Мохд та Роман Тимоцко: молодіжні делегати України до ООН 2019-2020!

Молодь України на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку у 2019 році представлятимуть Наргіс Мохд та Роман Тимоцко.

Наргіс Мохд є аспіранткою кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія». У 2017 році закінчила із відзнакою магістратуру  на факультеті міжнародно-правових відносин.

Наргіс більше 5 років працює зі спільнотами біженців, є активісткою афганської спільноти в Одесі, волонтеркою громадської організації «Фонд «Дружба», яка реалізовує освітні та культурні проекти, спрямовані на побудову громадянського суспільства на засадах толерантності, виховання у молоді патріотизму та поваги до етнічного різноманіття.


Вона брала участь у презентації першого перекладу на українську автобіографії афганського національного лідера, борця за демократію і права людини Абдул Самад Хана Ачакзая «Моє життя і виживання», хакатоні серед мігрантів, біженців та шукачів притулку, історичному квесті для молоді (як частини інформаційної компанії Агентства ООН у справах біженців), фестивалі культур до Всесвітнього дня біженця «Celebrate Diversity», була співорганізаторкою «Уроку правосуддя».


У Наргіс є численні перемоги у творчих конкурсах, гран-прі у музичному фестивалі і перемога у всеукраїнській олімпіаді з турецької мови у пісенній номінації.

 

Також українську молодь на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку у цьому році представлятиме Роман Тимоцко.

Нещодавно Роман Тимоцко здобув ступінь бакалавра з цифрової політичної журналістики в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а на даний час вивчає управління неприбутковими організаціями в Українському католицькому університеті.

Роман є членом комунікаційної команди TEDxKyiv, а також часто консультує організації й малий та середній бізнес у цифровому маркетингу та комунікаціях. Він брав участь в Міжнародному молодіжному форумі в Південній Кореї, проекті Erasmus+ у Румунії та Середземноморському університеті Ради Європи в Тунісі.

З 2018 року Роман Тимоцко є членом найбільшої молодіжної організації в Україні Пласт – український скаутинг. Він був пластовим виховником, організував десятки тренінгів, таборів та інших заходів. Останні три роки Роман працює комунікаційним менеджером у Центральному офісі Пласту. Разом із командою залучив 1500 нових волонтерів до скаутингу та втілив рекордну краудфандингову кампанію для розвитку Пласту.