МИ ОБРАЛИ МОЛОДІЖНИХ ДЕЛЕГАТІВ УКРАЇНИ ДО ООН-2018!

Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з Міністерством закордонних справ України та Міністерством молоді та спорту раді оголосити про обрання Молодіжних делегатів України до ООН-2018. 

Завдяки спільним зусиллям молодіжні делегати від України візьмуть участь у засіданні Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку та представлятимуть нашу країну на світовому рівні.

Членами відбіркової комісії стали:
  • Христина Батрух-Гаврилишин, президент Фонду родини Богдана Гаврилишина;
  • Патріція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця Фонду родини Богдана Гаврилишина;
  • Олена Бекреньова, директор Фонду родини Богдана Гаврилишина;
  • Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції;
  • Ольга Руда, молодіжний делегат України до ООН-2017;
  • Марина Михайленко, молодіжний делегат України до ООН-2017;
  • Кирило Безкоровайний, молодіжний делегат України до ООН-2016.

Відбір на участь у проекті “Молодіжний делегат України до ООН” відбувався в офісі Фонду та проходив у декілька етапів.  Вимоги до кандидатів були досить жорсткими. Передусім – це досконале володіння англійською мовою, глибокі знання проблематики української молоді, чітка вмотивованість, попередній досвід участі у міжнародних проектах, і, звичайно, ґрунтовні знання про діяльність ООН.

Цьогоріч відбір став незвичайним хоча б тому, що одне з інтерв’ю проводилося через Skype. Це не стандартна практика, а виняток, котрий ми застосували з огляду на те, що сталася помилка з боку організаторів. Сподіваємося на розуміння усіх конкурсантів, – Ольга Руда, член відбіркової комісії, молодіжний делегат України до ООН-2017.
До півфіналу пройшло 14 кандидатів, а у фіналі між собою змагалися 4 учасників відбору. Учасники третього відбіркового туру повинні були розробити і захистити власні проекти, які потім будуть втілені в життя.
Отож, Молодіжними делегатами України до ООН-2018 стали – Mariia Donets та Vitalii Yaremchuk!
Ми впевнені, що вони гідно представлять українську молодь на Генеральній Асамблеї ООН та зроблять під час свого мандату багато неймовірних речей в Україні!

Відтепер блакитні прапорці ООН, що символізують мандат молодіжних делегатів передано в надійні руки.

Ще двом учасникам з відібраних фіналістів Фонд родини Богдана Гаврилишина запропонував участь у програмі “Молодь змінить Україну”. Вітаємо Олександра Краєва та Євгенію Водопянову!

 

 

Дякуємо усім кандидатам, які взяли участь у відборі! Ми пишаємося своєю молоддю і впевнені, що з такими українцями наша країна неодмінно стане успішною!

“Молодіжний делегат до ООН” – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Іініціатори проекту – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році.