Обрано молодіжних делегатів України до ООН 2020-2021!

Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з Міністерством закордонних справ України та Міністерством молоді та спорту України раді оголосити про обрання Молодіжних делегатів України до ООН 2020-2021! Двоє молодих людей вже восени цього року представлять українську молодь на ювілейному 75-му засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

Цьогорічний конкурс на програму “Молодіжний делегат України до ООН 2020 – 2021” став рекордним за кількістю бажаючих представляти українську молодь на міжнародній арені! Ми отримали 226 заявок, тобто конкурс склав 113 людей на одне місце!

До півфіналу було відібрано 12 кандидатів на основі оцінки їхніх аплікаційних заявок за наступними критеріями:

 • рівень володіння англійською мовою;
 • презентаційні навички, логічність викладення думок та зрілість суджень (на основі конкурсного відео);
 • лідерські та організаційні навички;
 • активна участь у громадському житті;
 • якість 3-х есе.

Крім того, одним із завдань при поданні заявки цьогоріч була участь у конкурсі відео «Дію відповідально», який передбачав створення 1-хвилинного відео для соцмереж про Цілі сталого розвитку (ЦСР) задля поширення глобального порядку денного і його популяризації в Україні. Відео від усіх учасників конкурсу можна переглянути за хештегом #діювідповідально.

Через карантин, фінальний відбір на програму цього року вперше відбувався онлайн.

Членами Відбірної комісії стали:

 1. Христина Гаврилишин-Батрух, Президент Фонду родини Богдана Гаврилишина, Голова комісії;
 2. Валерій Жалдак, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції;
 3. Євгенія Філіпенко, директор Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України;
 4. Патриція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця Фонду;
 5. Олена Бекреньова, голова Фонду;
 6. Олександр Дорофєєв, аташе Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України;
 7. Наталія Радчук, начальник Відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України;
 8. Наргіс Мохд, молодіжна делегатка України до ООН 2019-2020;
 9. Роман Тимоцко, молодіжний делегат України до ООН 2019-2020;
 10. Віталій Яремчук, молодіжний делегат України до ООН 2018-2019;
 11. Марія Донець, молодіжна делегатка України до ООН 2018-2019;
 12. Вікторія Лучка, молодіжна делегатка України до ООН 2014-2015.

До фіналу пройшли 5 кандидатів: Артур Агеєв, Вероніка Гадяцька, Арсен Мартищук, Катерина Михалко, Дмитро Томенко.  За короткий проміжок часу вони мали розробити і захистити проєкт, продемонструвавши перед комісією здатність стратегічного планування, вміння працювати у команді, а також власні комунікаційні, лідерські, презентаційні навички.

«Щороку відбір фіналістів програми «Молодіжний делегат України до ООН» – це дуже непросте завдання для Комісії. І все тому, що всі кандидати дуже різні, дуже талановиті і дуже успішні! У такому молодому віці вони вже лідери, які творять зміни в нашій країні. Знайомство і спілкування з ними щоразу надзвичайно надихає. Я дуже радію, що програми Фонду родини Богдана Гаврилишина приваблюють саме таку молодь. І це є однією з головних причин, чому ми в Фонді впевнені, що майбутнє України буде успішним», – голова Фонду Олена Бекреньова.

Отож, за результатами відбору, молодіжними делегатами України до ООН 2020-2021 стали Артур Агеєв та Дмитро Томенко. Вітаємо!

Дякуємо усім кандидатам, які взяли участь у відборі!

Ми пишаємося українською молоддю і впевнені, що з такими українцями наша країна неодмінно стане успішною!

Дякуємо за підтримку Міністерству закордонних справ України та Міністерству молоді та спорту України, а також громадській організації RAZOM for Ukraine за багаторічне сприяння у її реалізації.

“Молодіжний делегат до ООН” – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Ініціаторки проекту в Україні – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році. За 7 років існування програма “Молодіжний делегат України до ООН”дала можливість 16 молодим людям стати молодіжними делегатами України до ООН з подальшим річним мандатом.