Обрано молодіжних делегатів України до ООН 2021-2022!

Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з Міністерством закордонних справ України та Міністерством молоді та спорту України обрали наступних Молодіжних делегатів України до ООН 2020-2021!

Двоє молодих людей вже восени цього року представлять українську молодь на 76-му засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

На цьогорічний конкурс на програму “Молодіжний делегат України до ООН 2020 – 2021” подалася значна кількість достойних та досвідчених молодих людей, але до півфіналу було обрано 8 чоловік, які і змагались за 2 омріяні місця. 

Заявки відбиралися за наступними критеріями:

 • рівень володіння англійською мовою;
 • презентаційні навички, логічність викладення думок та зрілість суджень (на основі конкурсного відео);
 • лідерські та організаційні навички;
 • активна участь у молодіжній роботі;
 • якість 4-х есе.

Крім того, одним із завдань при поданні заявки цьогоріч було зняти 1-хвилинне відео про те, як ви покращуєте або долучаєтеся до покращення життя у своїй громаді.

Задля безпеки всіх учасників фінальний відбір на програму цього року вдруге відбувався онлайн.

Членами Відбірної комісії стали:

 • Христина Гаврилишин-Батрух, Президентка Фонду родини Богдана Гаврилишина, Голова комісії;
 • Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина;
 • Андрій Чесноков, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України;
 • Ірина Бєляєва, директорка департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України; 
 • Тетяна Іжевська, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України;
 • Самвел Арустамян, радник відділу ООН Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України;
 • Володимир Толкач, начальник відділу прав людини та Ради Європи Міністрества закордонних справ України;  
 • Дмитро Томенко, молодіжний делегат України до ООН 2020-2021;
 • Артур Агеєв, молодіжний делегат України до ООН 2020-2021;
 • Наргіс Мохд, молодіжна делегатка України до ООН 2019-2020;
 • Роман Тимоцко, молодіжний делегат України до ООН 2019-2020;

До фіналу пройшли 4 кандидати: Аліна Курська, Денис Ганжа, Кирило Приходько та Владислав Доброхліб. За короткий проміжок часу вони мали розробити і захистити проєкт side event, продемонструвавши перед комісією здатність генерування ідей, стратегічного планування, а також власні комунікаційні, лідерські, презентаційні навички.

“З часу заснування у 2014 році програма «Молодіжний делегат України до ООН» розвивається та вдосконалюється щороку завдяки нашим партнерам та молоді, яку вона приваблює. Кожен делегат чи делегатка привносить в неї певну свою унікальність, додають ще один вимір до традиційного річного мандату. І щороку процес обрання нових делегатів – це справжній челендж через високі кваліфікації кандидатів та кандидаток. Цьогорічний відбір не став виключенням. Такий стан речей ускладнює роботу Комісії програми, але й дає віру у краще майбутнє нашої країни», – голова Фонду Олена Бекреньова.

Отож, за результатами відбору, молодіжними делегатами України до ООН 2021-2022 стали Аліна Курська, випускниця Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність: міжнародні відносини), менеджерка з партнерства UNIT.City; та Денис Ганжа, випускник Харківського національного університету імені Василя Каразіна (спеціальність: міжнародні комунікації), аналітик CIVITTA Ukraine. 

Дякуємо усім кандидатам, які взяли участь у відборі!

Ми пишаємося українською молоддю і впевнені, що з такими українцями наша країна неодмінно стане успішною!

Дякуємо за підтримку Міністерству закордонних справ України та Міністерству молоді та спорту України, а також громадській організації “RAZOM for Ukraine” за багаторічне сприяння у її реалізації.

“Молодіжний делегат до ООН” – це проєкт, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Ініціаторки проєкту в Україні – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році. За 7 років існування програма “Молодіжний делегат України до ООН” дала можливість 16 молодим людям стати молодіжними делегатами України до ООН з подальшим річним мандатом.