Оголошуємо тендер на створення візуальних матеріалів у межах проєкту «Міжнародне багатоголосся Декларації відповідальності людини»

Запрошуємо організації, об’єднання, творчі клуби дизайнерів, ілюстраторів, художників надати пропозиції на створення візуальних матеріалів до пунктів Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина в межах проєкту «Міжнародне багатоголосся Декларації відповідальності людини».

Довідка:

Один із напрямів роботи Фонду родини Богдана Гаврилишина – поширення культури відповідальності в Україні та світі. У 2021 році організація зробила важливий крок на цьому шляху. З ініціативи Фонду Верховна Рада України підтримала та прийняла на державному рівні День відповідальності людини, який відтоді відзначають щорічно 19 жовтня, у день народження всесвітньо відомого українця, економіста Богдана Гаврилишина, автора Декларації відповідальності людини.

Декларація відповідальності людини – фундаментальний документ, який не лише доповнює Декларацію прав людини, а й підсумовує ті необхідні кожній особистості ціннісні орієнтири, з якими вона може втілювати зміни в особистому та професійному житті, для країни та світу.

Мета проєкту – створити оригінальний мистецький продукт – 15 постерів із пунктами Декларації відповідальності людини 5-ма мовами – українською, англійською, польською, французькою, німецькою.

Максимальна сума тендеру:  6 400$

Загальний термін співпраці: червень – серпень 2023.

Очікувані результати за визначений період:

 • створити 15 ілюстрацій до 15 пунктів Декларації відповідальності людини. Кожна з ілюстрацій має візуально транслювати закладений сенс написаного;
 • створити загальний постер з усіма пунктами Декларації відповідальності людини;
 • вибудувати єдину шрифтову композицію для нанесення тексту на ілюстрації різними мовами;
 • презентувати проєкт у вигляді виставки постерів до Дня відповідальності людини.

Вимоги до учасників тендеру:

 • суб‘єкт підприємницької діяльності, який зареєстрований та працює відповідно до чинного законодавства України;
 • досвід у створенні візуальних продуктів плакатного формату;
 • наявність досвіду та успішних кейсів у створенні візуальних матеріалів для інформаційних адвокаційних кампаній.

Критерії відбору ілюстраторів:

 • Відповідність вартості наданих послуг заявленому в тендерному оголошенні бюджеті;
 • Відповідність учасника вимогам тендерного оголошення.

Учасник тендеру повинен надати організатору такі документи:

 • Портфоліо та/або резюме із зазначенням успішних кейсів у створенні візуальних матеріалів для інформаційних адвокаційних кампаній.
 • Копію документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус.

Тендерні пропозиції прохання надсилати на пошту info@bhfamily.org з темою листа “Назва організації_Тендер_Декларація” до 6 червня 2023 р.