
Онлайн навчання у часі карантину. Досвід програми “Молодь змінить Україну. Полтавщина”
“Молодь змінить Україну. Полтавщина” стала для нашого фонду унікальною програмою. Вперше за підтримки місцевого бізнесу вдалося охопити молодь з усіх куточків Полтавської області і провести школи місцевого розвитку не лише у Полтаві, а й в Опішні та Щербанях. Також через введення в країні карантину ми швидко переналаштувати методологію під онлайн формат і отримали новий досвід, який плануємо перенести на інші наші освітні програми.
“Програма «МЗУ Полтавщина» є дуже особливою для фонду. І вона вийшла дуже унікальною в усьому. Ми вперше проводили навчання не тільки у великих містах чи обласних центрах, а й в селищах міського типу. Програму підтримав місцевий бізнес з “Полтавської асоціації бізнесу”, який зацікавлений у розвитку регіону і тому готовий інвестувати у розвиток молоді. Частина програми і захист проєктів вперше відбувалися в онлайн форматі – і це зробило її ще більш насиченою та ефективною. Це піонерський досвід, який точно вплине на всі наші подальші програми”, – Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина.
“Учасники та учасниці “МЗУ. Полтавщина” дуже мене надихають! Хоча їхні проєкти і різні між собою – у когось соціальні, у когось креативні, у когось освітні чи екологічні, але все ж є у них цей спільний драйв, якась позитивна енергія і тепло. Певна, що це все переросте у позитивні зміни у спільнотах, де вони живуть і працюють,” – Вікторія Климчук-Длугач, національна координаторка програми “Молодь змінить Україну”.

Аліна Василенко, учасниця програми: “Від початку програми відчуваєш відповідальність, що обрали саме тебе серед майже 200 молодих людей, а також, що повірили в наш проєкт. Є велике бажання довести все задумане до кінця, реалізувати свій проєкт якнайкраще. Я відчуваю підтримку кожного в команді: від учасників до фонду”.
Андрій Романов, учасник програми: “Презентація проєкту, яку ми через введення карантину мали записати на відео, дала новий досвід. Такий формат вчить аналізувати самого себе, бачити наче збоку те, над чим потрібно працювати. Вважаю, що ті, хто захистили свої проєкти, зробили великий стрибок у своєму зростанні як професіоналів”.