Показ документального фільму про Богдана Гаврилишина “Місія – Свобода”

Запрошуємо на показ повнометражного документального фільму про життя Богдана Гаврилишина «Місія – Свобода», присвячений дню народженню видатного українця, якому у цьому році виповнилося б 92 роки.

Якщо охарактеризувати стрічку кількома словами, то це 53-хвилинний портрет людини, яка з дитинства усвідомила потребу постійно вчитися і завжди говорити правду, а ще — необхідність відчувати свободу.

Життєвий приклад Богдана Гаврилишина, який розпочинав свою кар’єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п’яти університетах Канади та України, — надихне молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою.

Показ відбудеться за участю: продюсера фільму Володимира Кузнєцова, доньки Богдана Гаврилишина,  співзасновниці Благодійного Фонду Родини Богдана Гаврилишина Патриції Шморгун-Гаврилишин, Голови комітету  Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко, Заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана та інших почесних гостей. У дружньому обговоренні після перегляду візьмуть участь молодіжні делегати від України до Генеральної Асамблеї ООН.

Дата і час показу:
18 жовтня 2018 року, з 15:00 до 17:00 год.

Місце проведення:
Кінотеатр «Оскар», 6 зала
м. Київ, ТРЦ Gulliver, 7 поверх, пл. Спортивна, 1а (біля м. Палац Спорту)
Вхід безкоштовний за запрошеннями, які Ви отримаєте після реєстрації https://goo.gl/forms/Ewd3U1aaO5wDOgM62 на електронну пошту або від організаторів особисто.

Запрошення за списками для молодіжних організацій можна отримати за тел. +38(050)670-15-10 (Маріанна) або написавши нам на press@bhfamily.org.