Повернись живим: наше завдання – надати захисникам України технічну перевагу над ворогом

Український фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» у 2021 році стали лауреатами І премії відповідальності «Responsibility Award». З 2014 року організація допомагає українським захисникам та захисницям боронити Україну від ворога. Про масштабування діяльності фонду після 24 лютого та вдячність до українців розповідаємо далі.

Про нові проєкти і масштабування роботи

«Ми масштабували свою роботу та допомогу армії відповідно до грандіозних викликів, які постали перед країною і суспільством, яке допомагає війську, довіряючи нам», –  розповідають у фонді. За кілька місяців у команді з’явилися нові напрями роботи (логістика, міжнародні закупівлі) і відповідно збільшилась і сама команда – з 28 людей до 62. «Зросла кількість інструкторів та виклики, які перед ними стояли – допомогти державі навчити тисячі людей, багато з яких ніколи не мав бойового досвіду».

«Близько 3 500 одиниць тепловізійної оптики, майже 23 000 засобів захисту, більш ніж 20 000 радіостанцій та комплектуючих, понад 3200 квадрокоптерів та 137 безпілотних авіаціних комплекси для розвідки та коригування вогню, більш ніж 350 нових автівок, 11 бронемашин та комплекс Bayraktar TB2 у складі 3 безпілотників, ракет, наземної станції та допоміжного обладнання – це далеко не повний перелік того, що для своєї армії придбали українці через Фонд «Повернись живим» тільки від 24 лютого», – діляться у фонді. 

Крім того, фонд «Повернись живим» розробляє аналітику, яка стає основою майбутніх рішень держави в оборонній сфері, а також втілює проєкти з ветеранського підприємництва та спортивної реабілітації.

Про відповідальність серед українців та вдячність

«Ми бачимо, що суспільство не тільки вірить у свою армію і державу, а й усіма силами долучається до боротьби проти агресора. І більшість українців відчуває свою особисту відповідальність за результат — нашу спільну Перемогу», – розповідають у команді.

Повернись живим також долучитися до ініціативи #історія_вдячності у межах премії «Responsibility Award 2022» і розповіли, за що сьогодні кажуть «дякую».

«У банківській виписці за 24 лютого 2022 року ми побачили, як переказуючи кошти на допомогу війську, українці писали: «Боже, збережи кожне життя нашого солдата», «Разом вистоїмо!», «Це мій внесок у майбутнє», «Ви знаєте, що робити», «Борітесь – поборете». «Все, що маю. Тримайтеся!», – написала людина, яка надіслала 7,68 грн грн. Загалом тільки за той день ми зібрали понад 5 мільйонів доларів або більш ніж 150 мільйонів гривень. І ця колосальна сума складається в тому числі й із таких маленьких пожертв. Але разом вони здатні по-справжньому змінювати хід бойових дій, завдяки героїзму наших солдатів і тій технічній підтримці, яку надає тил за допомогою благодійності. Ми щодня щиро дякуємо кожному, хто долучається до посилення війська».

Від дня повномасштабного вторгнення до 7 жовтня українці та люди зі всього світу довірили Фонду понад 4,66 мільярда гривень та близько 30 мільйонів доларів США у криптовалюті. 

Українські захисники й захисниці щодня потребують нашої активної включеності та допомоги. Відповідальність, яку кожен сьогодні відчуває за майбутнє своєї країни, конвертується в дії, що наближають нашу перемогу! 

Реквізити фонду “Повернись живим”: https://savelife.in.ua/donate/#donate-army-card-monthly.