Молодь змінить Україну

Програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

На сьогодні учасниками програми «Молодь змінить Україну» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес. (більше…)

Курс відеолекцій Богдана Гаврилишина

15 лекцій – філософських роздумів від видатного українця Богдана Гаврилишина, які містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення.

Цей курс буде корисний усім, хто цікавиться історією, політичною й економічною ситуацією в країні та світі, а також прагне бути успішним та ефективним в усіх сферах свого життя.

(більше…)

Проекти регіонального розвитку

Освітня програма, спрямована на формування нового покоління політично освіченого свідомого кола української молоді, яка зможе якісно змінити дискурс української політики, діючи на основі справжніх демократичних цінностей, із відчуттям відповідальності за теперішнє та майбутнє України. Започаткована Богданом Гаврилишиним у 2015 р. в рамках діяльності Асоціації учасників програми “Молодь змінить Україну”.

Історії для натхнення

Тренінги та освітні курси для регіонів України, створені для підвищення активності та залучення місцевої молоді в розвиток громад та спрямовані на розвиток практичних знань та компетенцій, таких як управління проектами та пошук ресурсів, громадянська та політична освіта, стратегічне планування, комунікації та інше. Проект здійснюватиметься спільно з ГО “Молодь змінить Україну”.

Україна в світі

Проект з відкритим форматом, яка передбачає поширення історії успіху Богдана Гаврилишина та історії інших видатних українців, які своїм прикладом здатні надихнути українську молодь вірити у власні сили, мріяти про великі речі та діяти для реалізації великих проектів та планів. В рамках проекту фонд організовуватиме та підтримуватиме заходи для учнів старших класів, студентів та активної молоді.

Молодіжні делегати України до ООН

“Молодіжний делегат України до ООН” – всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширення принципів роботи ООН серед молоді, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю.

(більше…)