Молодь змінить Україну

Програма для молодих професійних українців, активних у громадянському супільстві, які готові бути учасниками ефективних змін в Україні на основі європейського досвіду та зацікавлені у роботі в органах законодавчої чи виконавчої влади місцевого та національного рівня або є її представниками. Є продовженням програми “Молодь змінить Україну” Фонду Богдана Гаврилишина.

Школа управління Богдана Гаврилишина

Програма, яка дає можливість офіційно представляти українську молодь на засіданнях генеральної асамблеї ООН в Нью Йорку та впродовж року працювати з молоддю та втілювати власні ініціативи, пов’язані з молодіжною проблематикою та глобальними цілями сталого розвитку. Втілюється за підтримки Міністерства закордонних справ та Міністерства молоді та спорту України з 2014 року.

Проекти регіонального розвитку

Освітня програма, спрямована на формування нового покоління політично освіченого свідомого кола української молоді, яка зможе якісно змінити дискурс української політики, діючи на основі справжніх демократичних цінностей, із відчуттям відповідальності за теперішнє та майбутнє України. Започаткована Богданом Гаврилишиним у 2015 р. в рамках діяльності Асоціації учасників програми “Молодь змінить Україну”.

Історії для натхнення

Тренінги та освітні курси для регіонів України, створені для підвищення активності та залучення місцевої молоді в розвиток громад та спрямовані на розвиток практичних знань та компетенцій, таких як управління проектами та пошук ресурсів, громадянська та політична освіта, стратегічне планування, комунікації та інше. Проект здійснюватиметься спільно з ГО “Молодь змінить Україну”.

Україна в світі

Проект з відкритим форматом, яка передбачає поширення історії успіху Богдана Гаврилишина та історії інших видатних українців, які своїм прикладом здатні надихнути українську молодь вірити у власні сили, мріяти про великі речі та діяти для реалізації великих проектів та планів. В рамках проекту фонд організовуватиме та підтримуватиме заходи для учнів старших класів, студентів та активної молоді.

Молодіжні делегати України до ООН

Фінансова чи організаційна допомога, яку фонд надає обраним на власний розсудок українським молодіжним організаціям, які втілюють проекти в освітній, культурній, соціальній сферах для підтримки, підсилення чи поширення діяльності цих організацій. Програма не є регулярною, розмір фінансової допомоги визначається правлінням та Наглядовою радою фонду.