Молодь змінить Україну

Програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

(більше…)

Молодіжні делегати України до ООН

“Молодіжний делегат України до ООН” – всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширення принципів роботи ООН серед молоді, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю.

(більше…)

Курс відеолекцій Богдана Гаврилишина

15 лекцій – філософських роздумів від видатного українця Богдана Гаврилишина, які містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення.

Цей курс буде корисний усім, хто цікавиться історією, політичною й економічною ситуацією в країні та світі, а також прагне бути успішним та ефективним в усіх сферах свого життя.

(більше…)

Історії для натхнення

Проект з відкритим форматом, яка передбачає поширення історії успіху Богдана Гаврилишина та історії інших видатних українців, які своїм прикладом здатні надихнути українську молодь вірити у власні сили, мріяти про великі речі та діяти для реалізації великих проектів та планів. В рамках проекту фонд організовуватиме та підтримуватиме заходи для учнів старших класів, студентів та активної молоді.

Україна в світі

Проекти, спрямовані на створення, зміну та поширення ефективного та позитивного внутрішнього та зовнішнього іміджу Україні, які захищатимуть національні інтереси країни та покращуватимуть її репутацію в світі. Проекти можуть реалізовуватися через розвиток культурної дипломатії, налагодження міжнародних молодіжних обмінів та підтримку інформаційних кампаній. (більше…)