Молодь змінить Україну

Всеукраїнська програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни та готових бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

Участь у програмі  молодих лідерів та лідерок з різних куточків країни дає можливість отримати нові знання та підготуватися до практичного втілення цих знань у різних сферах діяльності. Це також шанс здобути фінансову підтримку на початку реалізації свого проєкту чи отримати міжнародний досвід на закордонній поїздці. Програма допомагає залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити світогляд і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни.

Більш ніж 1500 молодих людей стали випускниками та випускницями програми «Молодь змінить Україну». Вони є народними депутатами та депутатками, працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес. Випускники та випускниці створили асоціацію.

За час існування програми, учасники та учасниці здійснили 95 навчальних поїздок та отримали 33 малих гранти на втілення власних проєктів. Загалом втілено 368 проєктів місцевого розвитку.

“Ми почали з мрії про те, якою повинна бути наша країна. Адже природній і людський потенціал її величезний, а теперішній стан дуже поганий. Мрія перетворилася на план. У 2012 році було започатковано програму “Молодь змінить Україну”, щоб допомогти країні пройти процес трансформації та перетворитися на ефективну країну.  Вона працює понад мої сподівання. Я дуже гордий за учасників Програми. Я вже багато навчився, спілкуючись із ними і читаючи їхні статті”, – Богдан Гаврилишин.

 

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує справу великого українця. Програма “Молодь змінить Україну”  розширюється, розвивається та надає унікальні освітні можливості для все більшої кількості молоді з усіх регіонів України. За час реалізації програми Фондом родини Богдана Гаврилишина, географія програми охопила усі області України.

Також упродовж 2020 та 2021 років програма «Молодь змінить Україну» втілюється на локальному рівні, у Полтавській області. Реалізований новий формат “Молодь змінить Україну.Спорт” спільно із Міністерством молоді та спорту України.

Відеоролик:

САЙТ ПРОГРАМИ – mzu.bhfamily.org

ПРО ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ” читайте:

 • Результати програми «Молодь змінить Україну. Полтавщина» 2021 (стаття)
 • Молодь змінить Україну. Полтавщинаа – ідейність та креатив у проєктах учасників (стаття)
 • Онлайн-навчання у часі карантину. Досвід програми “Молодь змінить Україну. Полтавщина” (2020)
 • Відео з щорічної літньої зустрічі випускників програм фонду MZU Summer Gathering (Полтава, 2020)
 • Онлайн-презентації проєктів місцевого розвитку. Досвід молоді Полтавщини (відео)
 • Щорічна зустріч випускників програм Фонду родини Богдана Гаврилишина (2019)
 • Переможці програми “Молодь змінить Україну – 2019” детальніше
 • Молодь змінить Україну: місцеві школи розвитку, навчальні поїздки за кордон, що далі? стаття
 • Хвилю молодіжних ініціатив та системних рішень запущено: підсумки 10 шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну” (2019)
 •  “Хочеш змін? Будь зміною!” Як відбулося відкриття шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну-2019”? Відео.
 • Досвід Австрії для України. Інтерв’ю з учасницею програми “Молодь змінить Україну” Вікторією Старцевою
 • Літня зустріч учасників програми MZU Summer Gathering 2018
 • Перші проекти учасників програми “Молодь змінить Україну” після поїздки до Німеччини у березні 2018 – квітень 2018
 • ЯК МОЛОДЬ ЗМІНЮВАТИМЕ МІСТА УКРАЇНИ? Підсумки проведення регіональних шкіл програми “Молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина – липень 2018

Нові формати