Молодь змінить Україну

Програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

Участь молодих лідерів з різних куточків країни у програмі «Молодь змінить Україну» дає можливість отримати нові знання та підготуватися до їхнього практичного втілення у різноманітних сферах діяльності, а також шанс здобути фінансову підтримку на початку реалізації свого проекту чи отримати доступ до міжнародних досвіду. Програма допомагає залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити їхній горизонт і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни.

Більш ніж з 850 молодих людей стали випускниками та випускницями програми «Молодь змінить Україну». Вони є народними депутатами та депутатками, працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес. Випускники та випускниці створили асоціацію.

“Ми почали з мрії про те, якою повинна бути наша країна. Адже природній і людський потенціал її величезний, а теперішній стан дуже поганий.
Мрія перетворилася на план. У 2012 році було започатковано програму “Молодь змінить Україну”, щоб допомогти країні пройти процес трансформації та перетворитися на ефективну країну.  Вона працює понад мої сподівання. Я дуже гордий за учасників Програми. Я вже багато навчився, спілкуючись із ними і читаючи їхні статті, – Богдан Гаврилишин.

 

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує справу великого українця. Програма “Молодь змінить Україну”  розширюється, розвивається та надає унікальні освітні можливості для все більшої кількості молоді з усіх регіонів України

Для участі у програмі “Молодь змінить Україну” у 2020 році реєструйтесь за цим посиланням до 10 жовтня!

ЕТАПИ ПРОГРАМИ У 2020 РОЦІ:

I етап (жовтень-листопад 2020) 

Онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Учасники програми отримують знання у двох спрямуваннях: змінотворчість національного та місцевого рівнів та проєктний менеджмент. Серед тем вивчення будуть: ефективне державне та місцеве управління, соціальний бізнес, креативні індустрії, ребрендинг міста/громади, секрети успішного публічного виступу та інші теми. 

Спікерами шкіл є запрошені експерти та експертки національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

Інтенсивне онлайн-навчання у вигляді лекцій за програмою відбуватиметься онлайн двічі на тиждень упродовж 6 навчальних тижнів (понеділок та четвер 19:00 – 20:30). Також паралельно з лекторієм відбуватиметься самостійна робота учасників та учасниць з опрацювання онлайн-курсу з проєктного менеджменту та робота з унікальним чат-ботом з проєктного менеджменту в Telegram.

Перший тематичний модуль для всіх учасників та учасниць відбудеться 19 жовтня.

Навчання завершується онлайн-захистом проєктів місцевого розвитку 30 листопада.

II етап (грудень 2020-лютий 2021)

зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Учасники та учасниці звітують про втілення проєктів у лютому, а менеджери програми визначають найуспішніші з них, які відповідають вимогам Фонду, та отримають підтримку у вигляді малих грантів або навчальних поїздок до 1 з 6 країн Європи.

III етап (квітень-червень 2021)

навчальні поїздки до країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Великої Британії, Польщі, Німеччини та Норвегії. Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, напрацьованими Богданом Гаврилишиним.

Результати усіх трьох етапів представляються на щорічній конференції для учасників MZU Annual Meeting.

Участь молодих лідерів з різних куточків країни у програмі «Молодь змінить Україну» дає можливість отримати нові знання та підготуватися до їхнього практичного втілення у різноманітних сферах діяльності, а також шанс здобути фінансову підтримку на початку реалізації свого проекту чи отримати доступ до міжнародних досвіду. Програма допоможе залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити їхній горизонт і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни.

У 2018-2019 роках програма “Молодь змінить Україну” проходила у локальних школах 16 міст України: Полтава, Запоріжжя, Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов’янськ, Умань, Харків та Чернівці.

Лише за останні 2 роки Фонд родини Богдана Гаврилишина надав можливість навчальної поїздки до однієї з 6 країн Європи 86 учасникам та учасницям МЗУ. Малі гранти отримали 26 проєктів.

Реєстрація триває до 10 жовтня 2020 року (до 23:00) за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СПІЛЬНОТИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ, ЯКА ЗМІНЮЄ УКРАЇНУ!

 

САЙТ ПРОГРАМИ – mzu.bhfamily.org

ПРО ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ” читайте:

 • Щорічна зустріч випускників програм Фонду родини Богдана Гаврилишина (2019)

 • Переможці програми “Молодь змінить Україну – 2019” детальніше

 • Літня щорічна зустріч випускників MZU Summer Gathering 2019

 • Молодь змінить Україну: місцеві школи розвитку, навчальні поїздки за кордон, що далі? стаття

 • Хвилю молодіжних ініціатив та системних рішень запущено: підсумки 10 шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну” (2019)

 • Команда МЗУ долучається до благодійного “Пробігу під каштанами” – стаття

 • “Хочеш змін? Будь зміною!”. Як відбулося відкриття шкіл місцевого розвитку програми “Молодь змінить Україну-2019”? Відео.

 • Досвід Австрії для України. Інтерв’ю з учасницею програми “Молодь змінить Україну” Вікторією Старцевою

 • Літня зустріч учасників програми MZU Summer Gathering 2018 

 • Перші проекти учасників програми “Молодь змінить Україну” після поїздки до Німеччини у березні 2018 – квітень 2018

 • Фонд родини Богдана Гаврилишина урочисто відкрив програму “Молодь змінить Україну” – 2 червня 2018
 • Екватор навчальної частини програми “Молодь змінить Україну” – 15-16 червня 2018

 • ЯК МОЛОДЬ ЗМІНЮВАТИМЕ МІСТА УКРАЇНИ? Підсумки проведення регіональних шкіл програми “Молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина – липень 2018

 • Літня зустріч молоді з шести регіонів України на MZU Summer Gathering – 18 серпня 2018