ProjectGuru – твій помічник у написанні проєктів!

Фонд родини Богдана Гаврилишина презентує унікального чат-бота в Telegram, який допоможе прописати проєкт від ідеї до створення команди!

Знайомся, це – ProjectGuru. 

Він допоможе у написанні проєктів, підкаже, на які питання слід дати відповідь, прописуючи та реалізовуючи власну креативну чи соціальну ідею.  

Привіт! Мене звати “Project Guru”. Я бот, який допоможе тобі написати проєкт. Я створений  командою Фонду родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою і є частиною програми “Креативна молодь змінить Україну”, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду, – привітання від чат-бота на початку співпраці у Telegram.

Хоча чат-бот ще на етапі тестування, але вже може багато у чому допомогти, дати пораду.  Наприклад, прописати мету, завдання та результати проєкту, допомогти визначитися з проблемою, яку вирішуватиме проєкт.

Як подивилися ми добре у корінь проблеми, прописали мету, завдання та результати, яких хочемо досягнути – переходимо до планування та прописування етапів, необхідних для реалізації проєкту.  ProjectGuru завжди підкаже і дасть посилання на корисні матеріали, які допоможуть прописати його завдання.

Будучи гуру у проєктному менеджменті, чат-бот у своїх шпаргалках дає інформацію про перевірені ним і працюючі інструменти, як от, наприклад, “Карта емпатії” для визначення цільової аудиторії.

Прийняття рішень при реалізації проєктів впливають не лише на їх результати, але й на зацікавлених у ньому сторін. Відповідно, якщо ви заздалегідь визначили стейкхолдерів та запланували стратегію роботи з ними, то можете побудувати ефективні стосунки, мінімізувати ризики від прийнятих рішень та максимізувати потенційні вигоди від співпраці зі стейкхолдерами. Як же працювати із зацікавленими сторонами та навіщо і як їх визначати? – пошук відповіді на ці питання не займе багато часу тепер, але однозначно стане у нагоді.

Щоб втілити проєкт в життя, може знадобитись допомога. Як щодо команди? ProjectGuru підкаже, кого необхідно залучити для реалізації проєкту та на які зони відповідальності, як можна розподілити ролі в команді.

Наш гуру не чарівник, сам не зробить роботу замість автора ідеї – не пропише проєкту. ProjectGuru надішле на електронну пошту заповнену у співпраці з ним форму проєкту, з якою можна далі працювати, вдосконалювати, готувати для презентації потенційним інвесторам чи грантодавцям.

У майбутньому він обіцяє зростати, вдосконалюватися і планує у 2020 році навчитися допомагати шукати в інтернеті актуальні грантові можливості за ключовими словами, нагадувати про те, яке свято сьогодні для планування, наприклад, своїх медіакомпаній, дасть пораду по написанню бюджету. 

Підписуйся на ProjectGuru –  майстер Йода для написання проєктів чекає на тебе!

Чат-бота розроблено Фондом родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою в межах програми “Креативна молодь змінить Україну” та за підтримки Українського культурного Фонду.

Команда проєкту “ProjectGuru”:

  • Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина
  • Вікторія Климчук-Длугач, координаторка програми “Креативна молодь змінить Україну”
  • Маріанна Єлейко, менеджерка з PR та комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина
  • Ірина Прокоф’єва, керівниця програмного відділу Українського інституту, експертка з проєктного менеджменту
  • Антон Семенов, експерт з питань штучного інтелекту «Українського інституту майбутнього», представник компанії-розробника
  • Дмитро Ніколаєвський, керівник Digital LAW напрямку компанії-розробника “FintechLab”

 

Ілюстрації: Юлія Кнюпа

Текст: Маріанна Єлейко