Проєкт Reinforce.UA: інтелектуальна підтримка України

Другий тиждень триває проєкт Reinforce.UA, започаткований бізнес-школою МІМ у партнерстві з Фондом родини Богдана Гаврилишина, а також трьома найвпливовішими міжнародними асоціаціями бізнес-освіти: AACSB, Association of MBAs та EFMD.

Проєкт Reinforce.UA — це про інтелектуальну підтримку та натхнення української бізнес-спільноти. Для учасників та учасниць пропонується курс лекцій від всесвітньо відомих спікерів із важливими темами про підтримку бізнесу, військових та мирних жителів, про відновлення або перезапуск своєї діяльності,а також зміцнення української економіки після перемоги загалом. Учасники/ці також можуть підтримати проєкт фінансово своїми благодійними внесками, а зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку гуманітарних проєктів в Україні.

  • Хто є спікерами проєкту?

У межах програми зареєстровані учасники вже мали змогу прослухати лекції всесвітньо відомого економіста Гая Стендінга про важливість базового доходу для відродження України та Томаса Чаморро-Премузіча із галузі психологічного профілювання про розрив між лідерами, які у нас є і лідерами, які нам потрібні. Далі у програмі розмови з такими спікерами:

                 

Ці онлайн-зустрічі — дороговказ до пошуку відповідей на ті питання, які щоденно ставлять перед нами війна і невизначеність. Спікери та спікерки проєкту даватимуть знання, які знадобляться для відновлення бізнесу, надання гуманітарної підтримки мирному населенню, а в подальшому — для зміцнення і розвитку економіки нашої країни.

  • Як я можу потрапити на лекції?

На сайті Reinforce.UA потрібно пройти коротку реєстрацію, вказавши свій мейл. Потім на пошту ви будете отримувати не лише анонси наступних лекцій, а й записи тих, які з певних причин пропустили. Допуск на лекції для українських учасників та учасниць безкоштовний. Крім того, можливість доступу до сайту проєкту буде забезпечено для учасників з інших країн. Для відвідувачів з інших країн передбачено оплату у вигляді благодійного внеску за доступ до платформи. Отримані гроші направляються на підтримку гуманітарних проєктів в Україні.

А за новинами можна слідкуйте у соцмережах: Telegram Facebook Instagram