Термін дії мандата для молодіжних делегатів України до ООН 2021/2022 продовжено

Термін дії мандата для молодіжних делегатів 2021/2022 Аліни Курської та Дениса Ганжі в межах програми «Молодіжний делегат України до ООН» було продовжено.

Програма «Молодіжний делегат України до ООН» традиційно передбачає набір активностей у межах мандату – виступ делегатів/ок на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку, реалізація власного проєкту впродовж року.  Аліна Курська та Денис Ганжа, українські молодіжні делегати у 2021/2022 роках спочатку через пандемічні обмеження, а зараз і через почату Росією війну, не мали змоги реалізувати заплановане. Тому з метою повного виконання ними цілей у межах мандата термін дії чинних молодіжних делегатів було продовжено на один рік.

Аліна Курська

 

Аліна є випускницею Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Більше двох років обіймала посаду координаторки міжнародних проєктів у «Ялтинській Європейській Стратегії» – організації, яка щороку ініціює форуми для обговорення глобальних та національних викликів, а також майбутнього України. У 2020 році приєдналася до команди UNIT.City.

 

 

Денис Ганжа

У 2021 році був обраний Aмбасадором України до EDYN (Європейської демократичної мережі лідерів). Є членом Generation Democracy та Національної Молодіжної Ради України з 2021 року. З початку 2022 року є членом Ради з молодіжних питань при Президентові України. засновник громадської організації «Платформа Публічної дипломатії» та автор ідеї створення Молодіжного Люблінського трикутника. Також Денис є засновником та організатором низки проєктів: Diplomacy Talks, Школа Молодого Дипломата, Європа і ТИ, Моделювання Нормандської Четвірки у Берліні.

Сьогодні у час війни Аліна та Денис активно волонтерять, спілкуються з міжнародними ЗМІ, розповідаючи про війну в Україні. Ми готуємо з ними коротке інтерв’ю, у якому детальніше розповімо про діяльність українських молодіжних делегатів.

Програма «Молодіжний делегат України до ООН» відбувається у партнерстві з Міністерством закордонних справ України, Міністерством молоді та спорту України, а також із громадською організацією  «Razom for Ukraine». Досвід реалізації програми в Україні визнано одним із кращих на міжнародному рівні і включено до довідника ООН щодо програми «Молодіжний делегат до ООН».