The Frontier of Life: виставка військового плакату у Нью-Йорку

Упродовж 17-21 жовтня у Нью-Йорку, у справжньому місці творчості й натхнення – Інституті Пратт, відбувається виставка військового плакату «The Frontier of Life». Вона стала можливою завдяки співпраці Фонду родини Богдана Гаврилишина з клубом ілюстраторів «Pictoric». Про ідею, деталі розповідаємо у статті.

The Frontier of Life – це серія постерів, створених українськими ілюстраторами й ілюстраторками після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Мистецтво – це також зброя. Мистецтво сповнене відчуттями, емоціями, страхом, болем, але також надією, сміливістю цілої нації. Усі з ілюстраторів, чиї роботи представлені на виставці, є учасниками PIC (Pictoric Illustrators Club)  – проактивної спільноти українських ілюстраторів, графічних дизайнерів, митців. Переглядайте роботи клубу за цим лінком: www.supportukraine-pic.com.

Виставка відбувається в одному з найвідоміших мистецьких закладів освіти – Pratt Institute, і приурочена до Всеукраїнського дня відповідальності людини, який в Україні відзначають 19 жовтня.

Куратори виставки: Маріанна Єлейко, Аліна Байрамова, Олена Старанчук, Анастасія Білецька.

«Ми усі — фронтир, така чітка, відчутна серцем вільної людини пульсація життя. Фронтир життя», – Marianna Yeleyko, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина.