ТІ, ЩО СИЛЬНІ ДУХОМ. Проект як мрія від учасниці програми “Молодь змінить Україну” Оксани Іванус.

“Ця фотовиставка була моєю мрією, завдяки навчанню я повірила в себе! Дуже хочеться щось залишити після себе – не річ, яка пропаде, не власність, а якусь частинку нашої історії, частину своїх мрій.”

Ці слова, якими поділилася учасниця програми “Молодь змінить Україну” Оксана Іванус (проходила навчання у Школі місцевого розвитку програми МЗУ-2018 у м. Тернопіль), надихнули нас написати не просто пост у соцмережах, а статтю про її проект “Ті, що сильні духом”. Адже так важливо, коли мрія переходить у дію, а дія дає результат і, що саме головне, дає крила змінювати країну. Щодня змінюють країну як наші військові, які захищають кордони держави, так змінюємо її і ми – всі, хто бере відповідальність за власні дії та працює на якісний результат. Цей проект для нас також про те, що важливою є не перемога у тій чи іншій програмі, конкурсі, а ті знання, досвід, нові горизонти, відкритість до можливостей та сміливість у пошуку шляхів реалізації задуманого, які ти готовий взяти для себе.

«ТІ, ЩО СИЛЬНІ ДУХОМ» – фото-виставка учасників АТО, які є жителями села Більче. Звичайні люди з незвичайною долею. Ні один з них не вважає себе героєм, але всі вони ними є, тому що знають цінність людського життя, цінність свого життя. Кожен з них бачив смерть… Кожен з них дихав попилом і димом, кожен з них вмивався сльозами і потом.. У той час, коли у нас була весна, у них була війна… Яка пізніше замінила їм і літо, а потім ще й осінь, і зиму… І їхній Бій завжди буде чиїмось Болем, їхня Віра завжди буде чиєюсь Покутою. Спільним у нас з ними є життя… У нас у кожного своє, а у них одне на всіх… Різниця лиш в тому, що Ми живемо так, як хочемо, а Вони живуть так, бо по-іншому не можуть… 

Фотограф – Анна Хомин, волонтерка з Канади. Партнер фото-проекту – Львівська Освітня Фундація.

Автор проекту – Оксана Іванус, директор Народного дому с. Більче Миколаївського р-ну Львівської обл.,  учасниця програми “Молодь змінить Україну” 2018 року. 

Дякую за навчання на вашій програмі, за емоції, за мрії, які з вашою підтримкою стають реальними діями, за віру в себе і в кожного з учасників, завдяки цьому минулого року я змогла втілити в життя два соціально важливі проекти.  Буду творити далі, бо зміни починаються з мене! З нетерпінням і непереборним бажанням чекаю на МЗУ-2019, – Оксана Іванус.

 “Буйно мрійте” – Богдан Гаврилишин.