У Києві відбувся І Благодійний гала-вечір на підтримку програм для молоді, започаткованих Богданом Гаврилишним.

14 листопада відбувся Перший благодійний вечір Фонду родини Богдана Гаврилишина на підтримку програм для молоді, яка бере активну участь у демократичних перетвореннях України.

Захід об’єднав більш ніж 150 гостей, серед яких національні та міжнародні лідери, дипломати, представники бізнесу, діячі культури, друзі та прихильники ідей та філософії доктора Гаврилишина та його родини, молоді лідери – учасники програм фонду з різних регіонів України.

Зокрема, участь у вечорі взяли члени почесного комітету: Роман Ващук, Гійом Шойрер, Іван Малкович, Олесь Доній, Олена Білецька, організаційного комітету: Богдан Батрух, Володимир Лавренчук, Морган Вільямс, Руслана Вжесневська, Джон Шморгун, Анжеліка Рудницька, Павло Шеремета, Ірина Тихомирова, Любомир Маркевич, Аліна Качоровська, Віолета Москалу, Ольга Немченко, Михайло Харій.

Гала-вечір відбувся за участі членів родини Богдана Гаврилишина, засновників фонду: дружини Леоніди Гаврилишин, дочок Христини Батрух-Гаврилишин та Патриції Шморгун Гаврилишин та сина Леслі Гаврилишина.

Богдан Гаврилишин завжди був молодий духом, навіть до свого 90 року він завжди мав погляд, звернений у майбутнє! І це майбутнє не тільки України, а й всього світу. Це була людина не провінційного мислення, це була людина глобального мислення і глобального значення. І я дуже радий, що родина вирішила продовжити його місію та підтримуватиме молодих людей на шляху до їх успіху, – Роман Ващук, посол Канади.

Наша родина вирішила продовжувати справу і місію батька. Ми переконані, що ви сьогодні з нами, бо також вірите, що Україна може змінитися на краще і що саме молодь є рушієм позитивних трансформацій у нашій країні! Ми надзвичайно вдячні усіх гостям вечора, членам Почесного та організаційного комітетів, партнерам та спонсорам, які нас підтримали, адже лише спільними зусиллями ми можемо впливати на ті зміни, які хочемо бачити в країні, – Христина Батрух-Гаврилишин, президент Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Ми всі разом працюємо і віримо в Україну, її фантастичний потенціал! І ми маємо підтримувати молодих та  патріотичних українців, які хочуть вчитися і розвивати цю країну, будувати її для себе та майбутніх поколінь, – Патріція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Друзі, Богдан Гаврилишин, світовий візіонер, радив приглядатися до молоді, студентів, а ще краще – інвестувати в навчання молодого покоління, бо країна через 15 років буде саме такою, якими є і про що мріють ці студенти, – Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банку Аваль.

Багато учасників програм фонду, започаткованих Богданом Гаврилишиним, прийшли у цей день, щоб підтримати продовження місії великого українця, який був щиро переконаний, що “країну може змінити лише молодь!”.

Мені дуже приємно, що Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з друзями, партнерами знайшов можливість закумулювати кошти на наступний рік, і що ті програми, які започаткував Богдан Дмитрович для молоді, будуть і надалі жити та реалізовуватися, – Сергій Замідра, селищний голова Немішаєво та учасник проекту “Нові лідери”, який вже два роки впроваджує новітні технології для громади.

Я дуже вражена сьогоднішнім вечором і вважаю, що такі благодійні вечори є запорукою того, що ідеї Богдана Гаврилишина продовжуватимуть реалізовуватися. Це дуже важливо, щоб дійсно створити ту критичну масу людей, про яку мріяв Богдан Дмитрович, і яка б змінила нашу країну на краще, – Олена Бєдова, учасниця програми “Молодь змінить Україну” (2014р.).

Я сьогодні тут серед гостей свята, так як відчуваю вдячність програмі “Молодь змінить Україну”, адже через рік після поїздки в Швейцарію ми відкрили філію моєї компанії в місті Женева. І це відбулося завдяки тим контактам, які отримали під час цієї подорожі,– Віталій Варбанець, учасник програми “Молодь змінить Україну”, директор з інновацій у Комп’ютерній Академії “Шаг”.

Гості свята мали можливість вас долучитись до Тихого аукціону у Галереї лотів, взяти участь у розіграші лотереї, і, тим самим, підтримати проекти Фонду для української молоді.

На вечорі були представлені картини таких митців, як Петро Бевза, Олексій Литвиненко, Петро Лебединець, Олег Пінчук, Ольга Босак, Ольга Рондяк, Юлія Харченко, Зоя Лісовська, Аріана Нузанковська, Олександр Добродій, Олександра Жумайлова-Дмитровська, Гала Соболь.

Представлена кераміка Віти Хайдурової, прикраси майстрині Оксани Шеремети, фотографія Максима Дондюка та картини портретистів Сергія Черпаченко та Тараса Степанушко.

Приватні речі Богдана Гаврилишина надані родиною, дітьми та дружиною Богдана Дмитровича.
Окрема подяка за лоти Бізнес-школі МІМ-Київ, родині Raymond Weil, Наталі Заболотній, Катерині Ющенко, українському Ювелірному Дому OBERIG JEWELRY, компанії Postmark Ukraine, F&B Catering та бренду Kachorovska за створення колекції сумок з принтованими ремінцями.

Фантастичний настрій благодійного вечору створили ведучі, серед яких Анжеліка Рудницька та Василь Мірошниченко, Пол Найланд та Павло Шеремета, Катря Кот та Богдан Бенюк. Саме особисте знайомство з Богданом Гаврилишиним цих людей дало можливість мати на сцені таких зіркових, неймовірно талановитих у різних сферах життя людей.

Також на сцені виступила радниця з питань самоврядування проекту Promise Кеді Уорд, яка презентувала проект «BH15». Цей проект базується на Декларації відповідальності людини Б.Гаврилишина.  Адже, працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки ще на початку 2010 року, Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати відповідальність на всіх рівнях. У 2014 році Богдан Дмитрович створив Декларацію відповідальності людини, поширенням принципів якої на міжнародному рівні займається пані Кеді Уорд.

А сьогодні ми маємо нагоду не лише почути про обов’язки людини, а й побачити на власні очі, як український дизайнер поширює Декларацію відповідальності людини через бренд Kachorovska.

Який вечір може відбутися без музики?!

Музичну частину Благодійного гала-вечора представив гурт “Шпилясті кобзарі” – колектив бандуристів, які популяризують наш народний інструмент та є справжніми культурними дипломатами, адже відвідали з виступами понад 20 країн світу, поширюючи українську музику далеко за межами нашої держави. Їхні драйвові пісні, позитив та нестримна творчість вкотре доводять: бандура – це круто!

Також гості вечору мали унікальну можливість почути  музичне вітання від українського банкіра та економіста, голови правління Райффайзен Банку Аваль – Володимира Лавренчука. Пан Володимир виступив разом зі своїми друзями – учасниками рок-мюзиклу “Got to Be Free” про події на Майдані – Данилом Білаком, Георгієм Хостікоєвим, Дмитром Лінартовичем, Мариною Богун та рок-бендом.

Благодійний вечір Фонду родини Богдана Гаврилишина відбувся за підтримки партнерів, серед яких Foundation Vidrodgenia (Женева), Raiffeisen Банк Аваль Aval, B&H Film Distribution Company, ILTA лізинг, Бізнес-школа MIM-Київ, Український Католицький Університет, Risk Reduction Foundation, а також багато бізнес-партнерів, які надали . Інформаційними та медіа партнерами виступили What’s on, Kyiv Post, Європейська бізнес асоціація в Україні, U.S.-Ukraine Business Council, CEO Club, UA: Суспільне, Громадське радіо, телеканал «Прямий».

Завдяки підтримці меценатів та партнерів вечора, Фонд родини Богдана Гаврилишина зможе залучити більшу кількість молоді до участі у своїх ключових програмах: «Молодь змінить Україну», «Молодіжні делегати України до ООН» та Декларації відповідальності людини Б.Гаврилишина.

Зокрема, благодійники підтримали діяльність у рамках програми «Молодь змінить Україну»: поїздки груп учасників за програмою до 6 європейських країн (Австрії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії та Швеції), проведення Шкіл місцевого розвитку для молоді, надання міні-грантів на реалізацію власних проектів регіонального розвитку. Окрім того, буде реалізовано програму «Молодіжний делегат України до ООН» та проекти з популяризації Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.