У Полтаві стартує освітній проект «Школа Юного Демократа»

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує розвивати молодь в Україні. Чергове зернятко почало зростати й у м. Полтава.

Учасниця програми «Молодь Змінить Україну – 2018» Катерина Доровських реалізовує освітній проект “Школа Юного Демократа” у м. Полтава, де молодь буде відкривати новий для себе світ демократії та можливостей.

Головною метою проекту є сприяння розвитку демократичного мислення, цілеспрямованості, вміння мислити критично тощо.

За словами авторки проекту, “Школа Юного демократа” не буде використовувати стандартний підхід у навчанні. Уся програма розроблена за методикою тренінгів та командних ігор для того, щоб максимально якісно та цікаво сприймався матеріал. Учасники проекту отримають можливість поїхати до Верховної Ради на екскурсію, матимуть можливість надихнутися цікавою духовною екскурсією рідним містом.

Місія школи – дати молоді поштовх до розвитку та продовжувати місію Богдана Гаврилишина – будувати нову генерацію молоді, яка змінить Україну на краще!

Запуск школи відбудеться 16 листопада, а триватиме навчання 1 місяць, яке передбачає 10 лекцій-тренінгів та 3 екскурсії. Двічі на тиждень, у п’ятницю з 16.00 та у суботу з 11.00, молодь віком 14-20 років матиме нагоду цікаво і корисно провести час, дізнатися багато нової і корисної інформації.

Реєстрація за посиланням.