Розквітнуть соняхи — розквітне Україна! VII Марафон відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує вас узяти участь у VII Марафоні відповідальності!

З лютого 2022 всі ми невпинно працюємо на Перемогу України! Мріємо про її квітуче майбутнє. У нашій щорічній ініціативі Марафоні відповідальності запрошуємо вас поділитися цими мріями та розповісти, як ви допомагаєте їх втілювати своїми відповідальними вчинками.

Як долучитися до Марафону відповідальності?

Крок 1. Роздобудьте насіння соняшника. Сорт і вид не мають значення. Якщо ж вам потрібне насіння сорту «Богдан Гаврилишин», заповніть, будь ласка, форму. Зробіть донат на банку #розміновуй_життя, всі кошти з якої йдуть на закупівлю обладнання для розмінування.

Крок 2. Упродовж травня – початку червня посадіть насіння соняха у відкритий ґрунт (переконайтеся, що місце безпечне). Доглядайте за рослиною, утримуйте ґрунт вологим. Незабаром побачите, як розквітає нове життя. Так розквітає Україна завдяки нашим діям.

Крок 3. Соняшник зростатиме близько 100 днів. За цей час стільки всього можна встигнути – донатити на важливі збори для військових, підписати петицію про перейменування вулиці у вашому місті, більше не відкладати на потім візит до лікаря, запросити друзів на вечір настільних ігор і ще багато-багато різних речей!

Крок 4. Поки ростимуть соняхи, прочитайте Декларацію відповідальності людини Богдана Гаврилишина та опишіть у соцмережах Україну своєї мрії, заради якої проявляєте відповідальність сьогодні. Затегайте Фонд (ми у Facebook, Instagram та Twitter), додайте хештеги #СоняшникГаврилишина, #bh15, #МарафонВідповідальності, #я_відповідальність. Так ми підтримаємо й надихнемо один одного своїми історіями.

Але головне – наші справи-насінинки, із яких виростає кожен із нас. Дякуючи нашим захисникам та захисницям, ми сьогодні маємо змогу зростати попри все. Ми вчимося, мріємо, працюємо, захищаємо, допомагаємо. Розквітнуть соняхи – розквітне Україна. Ця фраза про те, щоби почати з себе. Просто зараз. Саме так відбуваються зміни.

Обіймаємо, соняшники 🌻

Наші дії наближають Перемогу!