Яскрава подія літа-2019 – зустріч випускників програм Фонду родини Богдана Гаврилишина!

Щорічна літня зустріч учасників програм фонду уже скоро! Зустріньте середину літа в колі однодумців на MZU Summer Gathering 2019!

Ми вітатимемо вас 20 липня 2019 року у прекрасному місці, яке надихає на креатив, нові професійні знайомства та хороший настрій. Це Арт Причал на Дніпрі (Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2). Обіцяємо неформальну дружню атмосферу та позитивні емоції!


MZU Summer Gathering – 2018

У цей день ми з радістю оголосимо імена учасників програми “Молодь змінить Україну”, які поїдуть у європейські навчальні поїздки в цьому році чи отримають міні-гранти для реалізації власних проектів.

Оголошення результатів на MZU Summer Gathering 2018

Що буде на MZU Summer Gathering 2019?

  • оголошення учасників наступного етапу МЗУ, який передбачає навчальні поїздки в європейські країни;
  • круті спікери;
  • знайомство між собою учасників програми “Молодь змінить Україну” усіх років;
  • музика;
  • нетворкінг;
  • прекрасні види на Поділ, Дніпро, а також інші цікаві активності.

Відео з минулорічної літньої зустрічі MZU Summer Gathering 2018 та з відкриття програми Молодь змінить Україну – 2019сподіваємося, надихнуть запланувати у своєму календарі 20 липня для нашої зустрічі у Києві.  

Для підтвердження участі в MZU Summer Gathering 2019 обов’язково потрібно заповнити реєстраційну форму.

Для учасників МЗУ-2019 участь у події безкоштовна.

Організаційний внесок учасників МЗУ минулих років – 250 грн. до 19 липня включно і 300 грн. в день події. Оплата частково покриває витрати на фуршет та організацію заходу і сплачується учасниками програми “Молодь змінить Україну” (2012 – 2018). Сплатити організаційний внесок можна за лінком: https://bhfamily.org/pidtrymaty-fond (не забудьте вказати, що оплачуєте участь в літній зустрічі МЗУ, своє прізвище та ім’я).