«Залишаюсь українцем» 2.0: нове мультимедійне видання книги Богдана Гаврилишина

Історія життя Богдана Гаврилишина наповнена непересічними поворотами долі, рішеннями, зустрічами та ідеями, але водночас написана дуже просто. З нагоди відзначення 95-річчя цієї видатної людини ми раді поділитися новиною про перевидання автобіографічної книги Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем».

Чому проєкт мультимедійний?

До нового видання книги Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем» увійшла не просто історія, написана на папері. Ми вирішили доповнити її різноманітними мультимедійними матеріалами, які могли б краще познайомити читача з постаттю Богдана Дмитровича, розповісти про нього особливі, раніше незнані факти.

 «Цей рік є дуже знаковим для країни. Ми святкували річницю незалежності України. Він є знаковим і для Фонду родини Богдана Гаврилишина, адже 19 жовтня відомому економісту, меценату та візіонеру Богдану Гаврилишину виповнилося б 95. Ми думали, як відзначити цю дату, і тому створили живу книгу. Перевидали мемуари пана Богдана, але доповнили їх мультимедійними матеріалами, документальними кадрами та відео, які роблять портрет особистості об’ємним. За фактами і досягненнями показують життєрадісну людину, яка вірила в людей і любила життя. А ще пан Богдан був великим патріотом України і вмів змінювати світ навколо. Він хотів розповідати свою історію, що б інші теж повірили в свої сили, мріяли буйно, вчилися і діяли. Був і є прикладом для всіх нас»,  – розповідає голова Фонду Олена Бекреньова.

У книзі розміщено спеціальні QR-коди, перейшовши за якими ви зможете переглянути фільм про пана Богдана, курс його лекцій для  Prometheus, або ж послухати, як уривки його книги прочитують відомі українці та українки. А це Віктор Галасюк, Ганна Гопко, Олесь Доній, Андрій Куликов, Володимир Лавренчук, Анжеліка Рудницька, а також дочки пана Богдана Христина Гаврилишин-Батрух та Патриція Шморгун Гаврилишин, і голова фонду Олена Бекреньова. Щиро дякуємо режисеру Володимиру Кузнєцову, у співпраці з яким і було створено більшість відеоматеріалів. 

Інформаційно проєкт підтримало Радіо Культура, створивши цикл програм про музику доби Богдана Гаврилишина та серію записів уривків із книги з відомими українцями та українками, які знали та поважали Богдана Гаврилишина.

«Ми, як радіо культурних прем’єр «Радіо Культура», хочемо долучитися до цієї прем’єри, і саме тому створили таку «хмаринку» додаткових програм і вимірів навколо цієї книжки», –  зазначає виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська. «Ми на радіо завжди беремо на себе трохи більше відповідальності – і трохи більше за інших віддаємо діями. Тому, коли нам запропонували долучитися до мультимедійного проекту перевидання книжки Богдана Гаврилишина, ми вирішили самих себе перевершити. Так з’явилася серія музичних і літературних передач про всю добу  – ці 95 років».

Оновлену книгу надрукували у Видавництві Старого Лева

Постать Богдана Гаврилишина є важливою та знаковою для людей, які працюють у видавництві. Головна редакторка й співзасновниця ВСЛ Мар’яна Савка була особисто знайома з паном Богданом і згадує про їхню зустріч із великим задоволенням.

«У далекому 2011 році я мала особисту зустріч із Богданом Гаврилишиним. Він одразу мене вразив. Не зважаючи на свій вік сеньйора, він мислив надзвичайно чітко, масштабно і молодо. Я вважаю, що такі люди як Богдан Гаврилишин зустрічаються раз на століття. А коли такі постаті залишають після себе помітний слід і цілу когорту послідовників, то це справді перемога. Книжка «Залишаюсь українцем» — це праця і досвід цілого життя Богдана Гаврилишина. Це українська мотиваційна книга, яка дуже різних за віком людей зможе об’єднати довкола ідеї проактивного та свідомого творення власного майбутнього», – розповідає Мар’яна.

Придбати книгу можна у видавнитстві, перейшовши за посиланням. Ми хочемо, щоб ви не просто прочитали цю історію, щоб ви її прожили.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто допоміг у втіленні мультимедійного проєкту «Залишаюсь українцем»!